Oferta powitalna TOTALbet jest doskonałą okazją na zwiększenie budżetu na grę w zakładach sportowych. Chciałbyś poznać szczegóły i dowiedzieć się jak skorzystać z bonusu u opisywanego bukmachera? Wystarczy przeczytać ten tekst!

Bonus na start w TOTALbet
Bonus na start w TOTALbet

Legalny bukmacher TOTALbet oferuje swoim nowym klientom dwa rodzaje promocji powitalnych. Jedną z nich jest właśnie bonus 100% od pierwszego depozytu. Maksymalna kwota dodatkowego doładowania wynosi aż 500 PLN. Co trzeba zrobić, żeby móc po nią sięgnąć?

Jest to banalnie proste i nie wymaga wielkiego wysiłku. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i otworzenie konta w firmie bukmacherskiej TOTALbet, co zajmuje zaledwie kilka minut.

Następnie należy złożyć depozyt, który umożliwi otrzymanie bonusu 100% od pierwszej wpłaty. Aktywacja dodatkowych środków nastąpi w momencie dokonania jednokrotnego obrotu całą kwotą depozytu, co należy zrobić obstawiając dwa różne kupony o kursie minimalnym 2,00.

Po ich rozliczeniu możliwe będzie skorzystanie z przyznanych środków bonusowych, które przed przeniesieniem na saldo główne konta w TOTALbet, co umożliwi ich wypłatę, należy sześciokrotnie obrócić. W tym celu należy postawić zakłady składające się z co najmniej trzech zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1,20. Łączny kurs takiego kuponu musi wynosić minimalnym 2,00.

Warto jeszcze pamiętać o tym, że nic nie trwa wiecznie. Również oferta powitalna TOTALbet może być ograniczona czasowo, więc po lekturze niniejszego artykułu warto sprawdzić czy jest wciąż dostępna. Zainteresowany? Kolejny krok należy wyłącznie do Ciebie.

Pamiętaj, że wypełnienie formularza rejestracyjnego w TOTALbet jest naprawdę banalne i nie zajmuje wiele czasu. Wszelkie szczegóły otwierania konta oraz informacje o innych dostępnych akcjach promocyjnych znajdzie na stronie internetowej www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW forBET większe wygrane o poranku!
Następny artykułTotolotek z ofertą powitalną