Betfan to nowoczesna, idąca z duchem czasu firma bukmacherska Na temat tego podmiotu hazardowego powstaje coraz więcej artykułów. Nie tylko eksperci od dziedziny bukmacherki, ale tak samo Klienci chwalą tę firmę. Jesteś jedną z osób, które chcą tam niedługo założyć własne konto? Wciąż masz jednak pewne wątpliwości i zastanawiasz się, czy to będzie właściwy krok? Co trzeba dokładnie sprawdzić przed wyborem Betfan? Jak rozpocząć przygodę z tym bukiem?

Na początek sprawdź kluczowe informacje na temat tego podmiotu hazardowego…

Nie ma znaczenia, którego finalnie bukmachera internetowego wybierzesz. Chodzi nam bowiem o to, że zawsze przed właściwym dokonaniem rejestracji musisz dokładnie sprawdzić dany podmiot hazardowy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Musisz bowiem unikać jak ognia firm bukmacherskich, które nie są legalne. W tym przypadku nie powinieneś się jednak niczego obawiać. Ta firma bukmacherska działa bowiem zgodnie z polskimi przepisami odnoszącymi się do tego zagadnienia. Dla formalności warto dodać, że Betfan współpracuje z Ministerstwem Finansów. Zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych przez internet zostało wystawione już w październiku 2018 roku. Co to oznacza dla potencjalnie zainteresowanego Klienta? Wiele istotnych kwestii. Przede wszystkim firma bukmacherska Betfan jest legalna. Dlatego możesz tam swobodnie założyć własne konto i inwestować bez obaw o łamanie naszego prawa.

Potem możesz się zarejestrować

Sprawdziłeś już od deski do deski tego bukmachera? Na stronie internetowej Betfan jest wzmianka o tym, że nie ma się czego obawiać. Jest podana data oraz nawet numer zezwolenia, który został wystawiony przez jednego z przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Dodatkowo tej marki nie ma w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. Masz zatem pewność, że możesz dokonać tam rejestracji. Jak to zrobić w praktyce? Najpierw wejdź na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. W prawym górnym rogu znajduje się duży przycisk „OTWÓRZ KONTO. Aby przejść przez proces rejestracji, musisz w niego kliknąć. Warto każdego uspokoić. Samo zakładanie konta jest szybkie i zarazem intuicyjne. Błyskawicznie uporasz się zatem z wykonaniem tej czynności. Z kolei podawane informacje są szczelnie przechowywane. Nie ma zatem żadnego kłopotu na tej płaszczyźnie. Chodzi bowiem o to, że nie ma możliwości, by na przykład wiadomości na Twój temat dostały się w jakieś niepowołane ręce itp.

Jak możesz wpłacić pieniądze do tego bukmachera internetowego?

Przed rozpoczęciem gry musisz jeszcze dokonać wpłaty. Jeśli się na to zdecydujesz, to będziesz mógł zgarnąć cashback do 600 PLN. Jakie są tutaj metody? M.in. możesz wpłacać pieniądze przy pomocy własnego konta bankowego. Warto zaś tutaj wyjaśnić, że Betfan to firma bukmacherska obsługująca ponad 20 takich placówek. Warto wybrać swój bank z listy i dokonać płatności. Ewentualnie możesz zdecydować się na kartę kredytową. Tak samo, jak Blik, Przelewy 24, czy kody Paysafecard, które są obecnie coraz popularniejsze.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie Betfan – jak z nich korzystać?
Następny artykułNajlepsi bukmacherzy w Polsce – kto może pochwalić się świetną ofertą?