Najlepsi bukmacherzy w Polsce – kto może pochwalić się świetną ofertą?

Przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca (czyli kwietnia) chcesz już wybrać odpowiedni podmiot hazardowy? Taki, który będzie nie tylko legalny, ale tak samo… hojny? Jakie warianty są tutaj szczególnie rekomendowane przez ekspertów, jak i samych graczy? W których firmach bukmacherskich rzeczywiście opłaca się zarejestrować, aby potem zainkasować świetne bonusy powitalne?

STS

Analiza rozmaitych klasyfikacji pozwoliła nam wyciągnąć wiele wniosków, które zostaną oczywiście przedstawione w dzisiejszym tekście. Od razu chcemy zaznaczyć, że prezentowane przez nas firmy bukmacherskie działają w 100% legalnie. Tych podmiotów hazardowych nie ma w Rejestrze Domen Zakazanych. Każda firma bukmacherska posiada odpowiednie papiery od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych na obszarze Polski. Jeśli chodzi o pierwsze miejsce, to w tym momencie plasuje się na nim STS. Interesują Cię zaś wyłącznie najlepsi bukmacherzy w Polsce? W takim razie warto pomyśleć o założeniu konta w tym podmiocie hazardowym. Ta firma bukmacherska oferuje swoje usługi na szereg sposobów. Możesz grać np. w lokalach naziemnych. Do wyboru jest typowanie przez sieć, czy korzystanie z aplikacji mobilnej. Oczywiście, możesz także liczyć na dobre bonusy. Samo tylko zarejestrowanie konta online i wpisanie kodu promocyjnego wystarczy do zainkasowania opcji bez depozytu (w kwocie 25 PLN). A jak już będziesz gotowy na wykonanie pierwszej wpłaty, to także nie będziesz na ten aspekt narzekał. Wszak możesz otrzymać 100% do poziomu 1200 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna

Świetną ofertę ma także ta firma. Jest ona bardzo profesjonalna. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa od 1996 roku. Jest zatem nieco starszy nawet od STS (1997). W tym przypadku także możesz obstawiać na szereg sposobów. Nie ma przeszkód, by typować w lokalach naziemnych, przez internet, czy dzięki apce mobilnej. Co oferuje Fortuna? To m.in. freebet bez depozytu. Aby z niego skorzystać, należy zarejestrować konto gracza oraz wpisać odpowiedni kod. Wówczas otrzymasz od tego podmiotu hazardowego punkty, które będziesz mógł wymienić np. właśnie na freebet. Co ważne, nie musisz od razu obstawić za pełną stawkę. Możesz np. raz zagrać za 10 PLN, a potem znowu za tę sumę itp. To nie wszystko, ponieważ firma bukmacherska Fortuna przygotowała wiele atrakcji także na później. Możesz zatem np. skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfan

W tym momencie (stan na koniec marca 2022 roku) świetną ofertą może pochwalić się także firma bukmacherska Betfan. Co konkretnie jest proponowane nowym graczom? Na sam start chodzi o cashback do 600 PLN. By go zdobyć, musisz m.in. założyć konto, wpisać kod oraz wpłacić pieniądze. Potem możesz otrzymać zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Cały czas Ci mało? W takim położeniu mamy kolejne dobre wieści. Wszak ta firma bukmacherska oferuje również zdublowanie kolejnego depozytu. Aż do poziomu 1000 PLN, dzięki czemu stan Twojego konta może bardzo szybko się powiększyć.

Poprzedni artykułZakłady sportowe w Betfan – jak rozpocząć grę?
Następny artykułNajlepsze serwisy dla graczy zakładów sportowych