„Kto rano wstaje temu forBET daje!” – to nazwa specjalnej promocji legalnego bukmachera, która jest dedykowana rannym ptaszkom. Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z porannej oferty polskiego bukmachera?

Z myślą o graczach, którzy potrzebują od rana nie tylko kofeiny, ale też zastrzyku sportowej adrenaliny bukmacher forBET przygotował specjalny bonus +14%. O taki właśnie odsetek zostaną powiększone wygrane na kuponach, które spełnią wymogi oferty specjalnej.

Promocja, która niweluje ujemne skutki podatku od zakładów wzajemnych, jest dostępna dla wszystkich klientów firmy bukmacherskiej forBET bez konieczności wcześniejszego zapisywania się do niej, wpisywania kodu specjalnego czy też zgłaszania się po należny bonus. Wszystko dzieje się automatycznie.

Wystarczy postawić kupon składający się minimum z trzech zakładów w godzinach 6:00-10:00 rano, a jeśli ten okaże się trafiony, to system zwiększy wygraną aż o 14%! Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby na naszym kuponie znalazło się specjalne zdarzenie o kursie 1,14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Do porannej akcji promocyjnej opisywanego bukmachera kwalifikują się wszystkie kuponu obstawione przed meczem, jak i te grane live. Z wyjątkiem granych za środki bonusowe i na sporty wirtualne. Oferta nie jest ograniczona tylko do jednego zakładu. Z premii można korzystać wielokrotnie.

Jeśli uważasz, że zasługujesz na jeszcze więcej, a nie masz jeszcze konta w forBET to przy okazji rejestracji możesz skorzystać nie tylko ze standardowej oferty powitalnej, ale również z kodu specjalnego: „BETONLINE”.

Sprawdź aktualny bonus powitalny na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolska gra z Portugalią, a Ty możesz wygrać więcej!
Następny artykułBonus na start w TOTALbet