Firma bukmacherska LvBET przygotowała ofertę specjalną na ostatni w tym roku mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Gracze, którzy zdecydują się z niej skorzystać będą mogli liczyć na wygrane większe aż o 14%!

Podopieczni Jerzego Brzęczka we wtorek 20 listopada oo godzinie 20:45 zagrają w ramach Ligi Narodów UEFA z Portugalczykami. Z tej okazji legalny bukmacher LvBET przygotował specjalny bonus.

Promocja dedykowana fanom polskiej reprezentacji zakłada zwiększenie wygranej na kuponie o 14%. Nie musisz posiadać specjalnego kodu czy też zapisywać się wcześniej do udziału w promocji. Wystarczy, że spełnisz kilka warunków.

Kupony spełniając regulaminowe wymagania będą kwalifikowane automatycznie przez system. Co trzeba zrobić? Akcja bonusowa będzie aktywna w dniu meczu Portugalia – Polska jedynie przez cztery godziny (18:45 – 22:45). W tym czasie musisz postawić swój kupon.

Tylko te obstawione w aplikacji mobilnej będą mogły liczyć na premię +14%. Zakłady postawione za pośrednictwem tradycyjnej strony internetowej czy też jej wersji mobilnej akurat w tej promocji udziału nie biorą. W przeciwieństwie do zdarzeń granych na żywo czy też zakładów kombi.

Świetną informacją jest również to, że na kuponie promocyjnym w LvBET mogą znaleźć się również zdarzenia pochodzącego z innego meczu niż ten Biało-Czerwonych. Do udziału w akcji bonusowej klasyfikują się kupony składające się w całości z typów na wszystkie spotkania Ligi Narodów UEFA, które są zaplanowane na wtorek 20 listopada.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułW forBET większe wygrane o poranku!