Totolotek przygotował aż dwa bonusy na start. Skorzystanie z oferty powitalnej legalnego bukmachera to szansa na podreperowanie budżetu na grę w zakładach sportowych dla każdego nowego klienta. Jak z niej skorzystać?

Totolotek z ofertą powitalną
Totolotek z ofertą powitalną

Nie często się zdarza, żeby firmy bukmacherskie oferowały dla swoich potencjalnych graczy aż dwa bonusy na start. To doskonała okazja na zdobycie dodatkowych środków już na samym początku przygody z zakładami sportowymi. Na co dokładnie mogą liczyć nowi klienci marki Totolotek?

Przede wszystkim na bonus 100% od pierwszego depozytu aż do kwoty 1000 PLN! Nie masz takich środków własnych? Nic nie szkodzi. Oferta powitalna skierowana jest do wszystkich, również do osób, które nie mają grubego portfela. By wziąć udział w promocji na start wystarczy już wpłata w wysokości 20 PLN!

Bonus jest przyznawany automatycznie, a jego aktywacja następuje w momencie zawarcia pierwszego zakładu z salda bonusowego. Przed pierwszą wypłatą środków z konta bukmacherskiego uczestnik akcji promocyjnej musi dokonać wymaganego regulaminem obrotu.

Jak to wygląda w szczegółach u bukmachera Totolotek? Gracz musi postawić zakłady za trzykrotność sumy depozytu i przyznanego bonusu. Przy czym zarówno kupony obstawione za dodatkowe środki, jak i te postawione z salda głównego, muszą posiadać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem 2,00.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do 1000 PLN to jednak nie wszystko na co mogą liczyć nowi klienci opisywanej firmy bukmacherskiej. Każdy, kto zdecyduje się otworzyć konto w Totolotku może liczyć też na freebet w wysokości 20 PLN, po tym jak konto zostanie pomyślnie aktywowane. Dojdzie do tego po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zakończeniu procesu weryfikacji.

Wbrew pozorom obie rzeczy nie są czarną magią i zajmują zaledwie kilka minut. Opisywana promocja jest jedną z najatrakcyjniejszych na polskim rynku, ale nie możemy zagwarantować, że będzie trwać wiecznie. Dla pewności warto sprawdzić czy wciąż jest aktywna bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułBonus na start w TOTALbet
Następny artykułPotrójna premia w Etoto!