Gracz obstawia mecze tenisowe, a w zamian otrzymuje bonus 50 PLN od Betclic. Brzmi nierealnie, a jednak jest to możliwe! Oto najnowsza oferta specjalna o nazwie Misja Tenis!

Bonus 50 PLN od Betclic Polska. Jak zgarnąć kasę za obstawianie tenisa?
Bonus 50 PLN od Betclic Polska. Jak zgarnąć kasę za obstawianie tenisa?

Misja: Tenis. Betclic daje graczom 50 PLN!

Oferta specjalna Misja Tenis to propozycja dla fanów obstawiania rywalizacji na kortach. Rozpoczęła się w dniu 7 października i potrwa do końca tygodnia, czyli do 13. dnia tego samego miesiąca.

W ramach promocji każdy gracz może zdobyć 50 PLN. Kwota bonusu jest stała – nie może być ani powiększona, ani pomniejszona. Co trzeba zrobić, by otrzymać pieniądze?

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Zadanie gracze to przede wszystkim… obstawianie. Chodzi o to, by postawić w trakcie trwania promocji trzy zwycięskie kupony i tym samym zapracować sobie na bonus. Dla jednych będzie to wyzwanie, a dla innych typowa bułka z masłem!

Bonus dla fanów obstawiania tenisa. 50 PLN od bukmachera Betclic

Uwaga! Trzeba do tej promocji się zapisać. Jeżeli tego nie zrobimy, postawione przez nas kupony nie będą zaliczane i tym samym nie będzie można dzięki nim zgarnąć kasy bonusowej.

Bonus Betclic przyzna graczom w dniu 14 października. Trzeba pamiętać, że chodzi tylko o kupony wygrane, a w nich typy na tenis! Kurs nie może być mniejszy niż 1.80, a stawka musi wynosić co najmniej 20 PLN!

A w przypadku braku konta na stronie Betclic, wystarczy wejść na Betclic.pl i zgarnąć kasę na start. Do zdobycia jest cashback 510 PLN, czyli zwrot od przegranej w pierwszym postawionym kuponie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zaproponować bukmacherowi zakład i go postawić?
Następny artykułZwrot podatku na „Black Friday” u bukmachera BetClic
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)