Bukmacher LvBET ma dla graczy ligę typerów na angielską ekstraklasę. Znasz się na Premier League? Sprawdź, czy będziesz w stanie wygrać bonus 250 PLN!

Liga typerów Premier League. 250 PLN do wygrania!
Liga typerów Premier League. 250 PLN do wygrania!

Promocja jest dostępna na trzy najbliższe kolejki Premier League, czyli te o numerze 19, 20 oraz 21. Nie musisz zapisywać się do niej, by mieć szansę zgarnąć nagrodę – wystarczy twoja aktywność!

LvBET przygotował 250 PLN na każdą kolejkę. Bonus trafi do dziesięciu osób, którym uda się postawić wygrany kupon z najwyższym kursem ogólnym.

W ramach jednego etapu konkursu można zdobyć jedną nagrodę. Wszystkie dodatkowe pieniądze przyznawane są w formie bonusu, który trzeba obrócić przed zleceniem wypłaty.

W jaki sposób zakwalifikować swój kupon do oferty? Wystarczy postawić kupon składający się z co najmniej dwoma typami z ligi angielskiej, a dokładniej ekstraklasy.

LvBET nie bierze pod uwagę kuponów zagranych za bonus otrzymany w ramach innych promocji organizowanych przez tego bukmachera.

Wirtualne Sporty LvBET nie liczą się do kursu kuponu biorącego udział w ofercie specjalnej. Gracz może postawić dowolną liczbę zakładów, ale musi mieć na uwadze, że może zgarnąć tylko jeden bonus!

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji, musisz posiadać profil umożliwiający obstawianie u bukmachera LvBET. Formularz rejestracyjny znajdziecie na oficjalnej stronie, to jest www.LvBET.pl! Pamiętajcie, że opcjonalnie można wpisać specjalny kod bonusowy!

Aktualny kod bonusowy LvBET: BETONLINE


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPrzegrałeś u konkurencji? TOTALbet ma dla Ciebie bonus!
Następny artykułCzy warto grać u bukmachera online?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)