Tylko dziś, w Międzynarodowym Dniu Migrantów, bukmacher TOTALbet, w ramach swojej oferty powitalnej, proponuje nowym graczom zwrot stawki za kupon przegrany u konkurencji. Czy to naprawdę możliwe?!

Przegrałeś u konkurencji? TOTALbet ma dla Ciebie bonus!
Przegrałeś u konkurencji? TOTALbet ma dla Ciebie bonus!

Tego jeszcze nie grali, ale to faktycznie prawda, sprawdziliśmy. Tylko dziś, we wtorek 18 grudnia, nowi klienci marki TOTALbet poza standardowymi bonusami za założenie konta mogą zgarnąć zwrot stawki za zakład przegrany w konkurencyjnej firmie.

Musisz jednak wiedzieć, że ta oferta specjalna nie jest dostępna dla „starych” graczy TOTALbet, a jedynie do użytkowników, którzy swoje konto internetowe we wspomnianej powyżej marce zdecydują się otworzyć właśnie dziś. 

Na ekstra bonus mogą liczyć tylko Ci gracze, którzy w dniu dzisiejszym otworzą konto bukmacherskie w TOTALbet, wpłacą na nie przynajmniej 100 PLN i za minimum 50 PLN postawią zakład o kursie minimalnym 2,00.

Po spełnieniu tych dwóch podstawowych warunków należy napisać na adres e-mail podany w regulaminie akcji promocyjnej wiadomość, do której zostanie załączony przegrany u konkurencji kupon. Wówczas TOTALbet zwróci nam za niego stawkę.

>>> KOD PROMOCYJNY do bukmachera Fortuna to: BETONLINE <<<

Zwrot stawki nastąpi w formie bonusu i może wynosić maksimum 150 PLN, bez względu na to, za ile faktycznie zakład został zawarty. Co więcej, każdy uczestnik promocji może skorzystać tylko z jednej premii specjalnej

W kontekście zwrotu stawki za kupon u konkurencji, musisz jeszcze wiedzieć, że zaliczone będą tylko te zagrane 1 listopada 2018 roku lub później i wyłącznie u legalnych bukmacherów, działający w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

WAŻNE! Skorzystanie z oferty specjalnej z okazji Międzynarodowego Dnia Migrantów nie pozbawia Cię szans na skorzystanie z innych atrakcji pakietu powitalnego, w tym z darmowe zakładu o wartości 25 PLN.

Wspomniany powyżej freebet otrzymasz już za samo założenie konta. Naprawdę nie musisz robić nic więcej! Nie jest wymagana nawet wpłata własnych pieniędzy, czyli tzw. depozyt. 

Zastanawiasz się jak założyć konto w TOTALbet? To naprawdę łatwizna. Możesz zrobić to bez wychodzenia z domu, za darmo i w zaledwie kilka chwil. Wystarczy odwiedzić portal internetowy opisywanej marki.

Tu otworzysz konto w TOTALbet – www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułSkąd brać najlepsze typy bukmacherskie?
Następny artykułLiga typerów Premier League. 250 PLN do wygrania!