Jeżeli do tej pory obstawialiście mecze w punktach stacjonarnych, na pewno zastanawiacie się, czy warto grać u bukmachera online. Pomożemy wam znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Czy warto grać u bukmachera online?
Czy warto grać u bukmachera online?

U jakiego bukmachera obstawiać?

Bukmacher stacjonarny był pierwszy, co nie oznacza, że dla wszystkich jest lepszym wyborem. Jeżeli nie chcecie podawać swoich danych przy zawieraniu zakładów, gra w oddziałach na pewno jest czymś, co powinno was zainteresować. W innych przypadkach proponowalibyśmy jednak grę online.

Dlaczego obstawianie w internecie jest korzystniejsze? Przede wszystkim – możemy grać o każdej porze dnia i nocy. Nie ma też żadnego znaczenia, czy chcemy zawrzeć zakład w święto narodowe, niedzielę wolną od handlu i tak dalej.

Zaletą gry online jest również szybkość realizacji zleceń. Wpłaty załatwia się błyskawicznie, natomiast ewentualne wygrane lądują bezpośrednio na naszym koncie w banku, dzięki czemu nie musimy nosić przy sobie mniejszej czy większej gotówki.

Obstawianie meczów w internecie

Bukmacher naziemny nie pozwala także na odbieranie bonusów na grę. W tym specjalizuje się przede wszystkim branża internetowa i to właśnie u niej znajdziecie mnóstwo premii powitalnych i innych tego typu prezentów dla nowych graczy i nie tylko.

Jeżeli nie jesteście do końca przekonani do bukmacherów online, pamiętajcie, że możecie sprawdzić ich możliwości bez żadnych zobowiązań. Obecnie konto tymczasowe Fortuna pozwala nawet na rejestrację bez weryfikacji danych!

A czy z obstawianiem prze internet wiążą się jakieś dodatkowe koszty? Absolutnie nie! Wszystko jest dostępne za darmo tak samo, jak w punktach. Tyle że tutaj nie musimy poświęcać cennego wolnego czasu na wizytę w konkretnym oddziale.

Darmowe konto bez weryfikacji – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga typerów Premier League. 250 PLN do wygrania!
Następny artykułPromocja last minute na konkurs skoków narciarskich w Innsbrucku!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)