Niektórzy gracze mają dylemat, czy powinni zaczynać obstawianie meczów u legalnych bukmacherów. Odpowiadamy, dlaczego jest to na ten moment jedyna słuszna opcja!

Dlaczego powinno się grać tylko u legalnych bukmacherów?
Dlaczego powinno się grać tylko u legalnych bukmacherów?

Bukmacherzy nielegalni w Polsce

Firmy bukmacherskie działające w Polsce, w teorii, powinny mieć licencję Ministerstwa Finansów. Chociaż niektóre z nich mają, cały czas można znaleźć sposób na to, by obstawiać wydarzenia sportowe na zagranicznych portalach ze zgodami rządów rajów podatkowych.

Bukmacherzy u których nie można grać to właśnie tacy, co działają bez licencji polskiego Ministerstwa Finansów. Przykładem takiej marki jest chociażby Unibet, Sportingbet czy 1xbet.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Na szczęście, coraz więcej firm decyduje się na pozyskanie zezwoleń na prowadzenie działalności w Polsce. W tym miejscu warto wspomnieć o marce Betclic, która działała niegdyś w szarej strefie, a obecnie pozwala na obstawianie zgodne z prawem.

Gdzie obstawiać mecze?

Granie u legalnych bukmacherów nie jest tak straszne, jak niektórym może się wydawać. Po pierwsze, podatku prawie się nie odczuwa, a wiele firm nawet go oddaje w specjalnych promocjach.

Oczywiście, najważniejszym argumentem przemawiającym za grą legalną jest to, iż nie musimy martwić się o przykre konsekwencje prawne. To coś, co powinno przekonać nawet najbardziej zatwardziałych miłośników obstawiania.

Trzeba też wspomnieć o tym, że wielu bukmacherów w Polsce oferuje obecnie bardzo duże bonusy powitalne na start. Tutaj przytoczyć można chociażby informację o bukmacherze Betfan, gdzie bonus na start to nawet 3000 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki kod promocyjny wpisać w Betfan?
Następny artykułTypujesz ME w siatkówce? Betclic ma premię 500 zł dla graczy!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)