Bukmacher Betclic przygotował premię dla graczy, która może wynieść nawet 500 złotych. Wszystko to w ramach trwających ME w siatkówce!

Typujesz ME w siatkówce? Betclic ma premię 500 zł dla graczy!

Betclic bonus na siatkówkę

Oferta jest skierowana tylko do osób, które zapiszą się do niej. Co trzeba zrobić, by dokonać rejestracji w promocji? Jedynym wymogiem jest zalogowanie się na konto i kliknięcie odpowiedniego przycisku.

Mistrzostwa Europy w siatkówce to kolejna ważna impreza w tegorocznym kalendarzu. Biało-Czerwoni rozegrają na tej imprezie wiele wymagających pojedynków, które każdy gracz będzie mógł obstawiać na stronie lub w aplikacji Betclic.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocyjny cashback do 500 zł w Betclic Polska!

W ramach promocji bukmacher Betclic oddaje graczom nawet 500 złotych postawionych pieniędzy. Wszystko sprowadza się do regularnego obstawiania siatkarskich mistrzostw.

Kupon promocyjny to taki, w którym znalazły się typy siatkarskie o kursie 1.50 lub wyższym. Stawka nie ma tutaj znaczenia, ale im większa, tym większy bonus.

Akcja specjalna na ME w siatkówce obowiązuje do dnia 19 września. W kolejnej dobie przyznane zostaną dodatkowe środki odpowiednim osobom.

Każdy, kto jeszcze nie może obstawiać meczów w Betclic, może dokonać rejestracji w wolnej chwili. Nie jest do tego potrzebne nic poza dostępem do sieci.

Aktualny kod promocyjny w Betclic to „KOD500„. Podać go można tylko w formularzu rejestracyjnym. Bonus powitalny w tym przypadku to cashback od przegranej w pierwszym kuponie maksymalnie do 500 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego powinno się grać tylko u legalnych bukmacherów?
Następny artykułCombi Crush, czyli 50 złotych od Betclic na Ligę Mistrzów!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)