Bukmacher Betclic przygotował premię dla graczy, która może wynieść nawet 500 złotych. Wszystko to w ramach trwających ME w siatkówce!

Typujesz ME w siatkówce? Betclic ma premię 500 zł dla graczy!

Betclic bonus na siatkówkę

Oferta jest skierowana tylko do osób, które zapiszą się do niej. Co trzeba zrobić, by dokonać rejestracji w promocji? Jedynym wymogiem jest zalogowanie się na konto i kliknięcie odpowiedniego przycisku.

Mistrzostwa Europy w siatkówce to kolejna ważna impreza w tegorocznym kalendarzu. Biało-Czerwoni rozegrają na tej imprezie wiele wymagających pojedynków, które każdy gracz będzie mógł obstawiać na stronie lub w aplikacji Betclic.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocyjny cashback do 500 zł w Betclic Polska!

W ramach promocji bukmacher Betclic oddaje graczom nawet 500 złotych postawionych pieniędzy. Wszystko sprowadza się do regularnego obstawiania siatkarskich mistrzostw.

Kupon promocyjny to taki, w którym znalazły się typy siatkarskie o kursie 1.50 lub wyższym. Stawka nie ma tutaj znaczenia, ale im większa, tym większy bonus.

Akcja specjalna na ME w siatkówce obowiązuje do dnia 19 września. W kolejnej dobie przyznane zostaną dodatkowe środki odpowiednim osobom.

Każdy, kto jeszcze nie może obstawiać meczów w Betclic, może dokonać rejestracji w wolnej chwili. Nie jest do tego potrzebne nic poza dostępem do sieci.

Aktualny kod promocyjny w Betclic to „KOD500„. Podać go można tylko w formularzu rejestracyjnym. Bonus powitalny w tym przypadku to cashback od przegranej w pierwszym kuponie maksymalnie do 500 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.