Aktualny bonus powitalny BetClic to promocja dla nowych graczy, dzięki której można zgarnąć kasę na dobry początek obstawiania. Ile można zyskać na start?

Aktualny bonus powitalny BetClic. Co do zdobycia?
Aktualny bonus powitalny BetClic. Co do zdobycia?

Polska strona BetClic – jaki bonus?

Oferta specjalna od BetClic Polska jest przeznaczona dla każdego, kto jeszcze nie rejestrował się na legalnej stronie tej marki. Jeżeli wcześniej grałeś na zagranicznej, nielegalnej wersji, twoje konto zostało wyłączone i musisz założyć je ponownie.

Bonus powitalny to nawet 1000 PLN na obstawianie na dobry początek. Premia na start wynosi dokładnie 100% pierwszego depozytu, czyli w przypadku wpłaty 1000 PLN łącznie mamy do wykorzystania 2000 PLN na stawianie kuponów!

Bonus powitalny w BetClic 2019

Gracz nie musi odbierać bonusu od razu. Po założeniu konta może najpierw przejrzeć ofertę i dopiero zerknąć na to, co jest do zdobycia za wpłatę.

Warto przy tym pamiętać, że doładowanie konta ekstra kasą jest dostępne tylko przy przelewie numer jeden!

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Dodawanie środków nie tylko pozwala na stawianie, ale również daje nam dostęp do meczów za darmo online. BetClic oferuje swoim graczom transmisje z bardzo wielu wydarzeń sportowych!

Oferty powitalne lubią się zmieniać, dlatego zawsze korzystaj z nich jak najszybciej, gdy tylko uważasz, że tak powinieneś. Śledź też na bieżąco naszą stronę, by nie przegapić innych istotnych premii od BetClic i nie tylko!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie na tenisa
Następny artykułBetClic transmisje meczów online. Oglądanie sportu bez opłat!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)