Czy słyszeliście kiedyś o tym, że bukmacher oferuje swoim graczom mecze za darmo? Sprawdźmy, jak to naprawdę wygląda w praktyce i co trzeba zrobić, by uzyskać dostęp do streamów!

Bukmacher i legalne mecze za darmo
Bukmacher i legalne mecze za darmo

Bukmacher z meczami za darmo

Niektórzy uważają, że właśnie ze względu na transmisje warto grać u bukmachera. Owszem, już teraz możemy potwierdzić, że niektóre firmy pozwalają na oglądanie meczów za darmo, ale dalecy bylibyśmy od stwierdzenia, że tylko to jest jedyną zaletą posiadania konta w portalu typerskim.

Jeżeli chcecie obstawiać wydarzenia sportowe, a jednocześnie je oglądać, uważamy, że może przypaść wam do gustu to, co dostępne jest w serwisie Fortuna.

Fortuna to według wielu najlepszy bukmacher w Polsce. Nie chcemy nikogo faworyzować, dlatego nie będzie tutaj komentarza w tej sprawie. Fakt jest jednak taki, że to właśnie u tego buka można śledzić transmisje meczów za darmo, korzystać ze sporej ilości ciekawych funkcji oraz stawiać mecze po dobrych kursach.

Tak ogląda się mecze za darmo w Fortunie:

Fortuna. Jak oglądać mecze?

Rejestracja w Fortunie jest uproszczona do granic możliwości. Tak naprawdę nie trzeba nawet weryfikować danych, by rozpocząć obstawianie i oglądanie wideo. Co to oznacza w praktyce? Cały proces zakładania konta zajmuje mniej niż minutę!

Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego można wykorzystać kod promocyjny, ale to nie o nim będzie dzisiaj mowa. Warto za to wspomnieć nieco o tym, co dokładnie można znaleźć w ramówce telewizji Fortuna TV.

Każdy typer z profilem może oglądać piłkę nożną, tenis, piłkę ręczną oraz inne mniej lub bardziej popularne sporty. Każdy mecz w formie streamu jest dostępny dla każdego, kto posiada środki na obstawianie i zagrał kupon na dane spotkanie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN od Etoto do zdobycia w weekend!
Następny artykułEtoto i bonus bez depozytu dla każdego!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)