W piątek 29 listopada czeka nas „Black Friday”. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję, w której to przyznaje zwrot 12%. Każdy racz może w ramach tej akcji otrzymać maksymalnie 100 PLN za jeden kupon.

BetClic: darmowe bonusy 2019

BetClic: darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo gracz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Warto jest wiedzieć, że promocja „Black Friday” trwa wyłącznie w dniu w dniu 29 listopada od godz. 00:00 do 23:59. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej oferty.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze lub wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50. Gracz sam wybiera jakie typy będą znajdować się na zakładzie, ponieważ mogą być one zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

betclic darmowy kod promocyjny

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera. Jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że udziału w tej akcji nie biorą typy zawarte za środki bonusowe.

W ramach e oferty bukmacher BetClic Polska dokonuje zwrotu 12 % podatku za zagrany kupon:

Przykład: Typer zagrał kupon za 500 PLN otrzyma bonus w wysokości 60 PLN w formie środków bonusowych.

Maksymalnie za jeden kupon gracz może otrzymać 100 PLN.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że w ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Nowi gracze bukmachera BetClic mogą liczyć na start na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego rodzaju bonusu wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta. Wówczas operator dokona aktywacji Cashbacka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okazał się przegrany to legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie gracz może otrzymać 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50 PLN od Betclic Polska. Jak zgarnąć kasę za obstawianie tenisa?
Następny artykułFortuna bonus bez depozytu 2020
Jaki bukmacher internetowy oferuje graczom najlepsze promocje i bonusy za darmo? Obecnie zakłady bukmacherskie Betfan dają graczom bonus 3100 PLN i możliwość obstawiania zakładów bez podatku od gier.