Przy rejestracji w Betfan dostępna jest rubryka, w której można wpisać kod promocyjny. Nie jest trudno sprawdzić, jak obecnie on brzmi i co takiego daje!

Jaki kod promocyjny wpisać w Betfan?
Jaki kod promocyjny wpisać w Betfan?

Betfan prezent na start

Dostępny na stronie Betfan bonus powitalny jest największym w Polsce, ale samo 3000 złotych podstawy to jeszcze nie wszystko, co tutaj można zgarnąć. Właśnie w tej kwestii przydaje się kod promocyjny.

Podczas zakładania konta na stronie marki Betfan gracz może wpisać kod. Jest to opcjonalne, ale trzeba pamietać, iż bez tego nie można liczyć na Zakład Bez Ryzyka!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bonus w Betfan online

W chwili obecnej kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Wpisując go, dostaje się „bet”, czyli po prostu zakład, który nie jest obarczony jakimkolwiek ryzykiem.

Jak dokładnie to działa? Tutaj nie ma nic skomplikowanego! Gracz stawia kupon za 20 PLN lub więcej, a jeżeli mu się nie powiedzie, na konto dostanie pełny zwrot stawki.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Maksymalny zwrot to nawet 50 PLN. Co najważniejsze, taki bonus przyznawany jest dla każdego kto poda kod, ale tylko w przypadku pierwszego zagranego kuponu!

Jakie zakłady bierze się tutaj pod uwagę? Wszystkie za minimum 20 PLN, gdzie znajdują się przynajmniej dwa mecze o kursie łącznym wynoszącym 2,20 lub więcej!

Podanie hasła bonusowego nie jest jednoznaczne z anulowaniem standardowego bonusu, czyli do 3000 złotych na start!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktywny kod promocyjny do Betclic Polska
Następny artykułDlaczego powinno się grać tylko u legalnych bukmacherów?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)