Zakłady bukmacherskie dostarczają nam solidną dawkę emocji, grając nie da się ich nie mieć, aczkolwiek doświadczeni gracze już wiedzą jak sobie z nimi radzić. Skąd one się biorą i dlaczego je mamy, to dzisiaj postaramy się wam wyjaśnić.

Czemu zakłady bukmacherskie dostarczają nam tak dużo emocji?

Reakcja nowicjuszy

Dla początkujących graczy jest to zupełna nowość, przez co emocje są znacznie podwyższone, a z natury człowieka jest tak, że jeżeli jest coś dla nas zupełnie nowe to bardziej się tym ekscytujemy, a jeśli do tego dochodzi potencjalny zarobek za niewielki wysiłek to emocje wtedy sięgają zenitu. Należy jednak pamiętać, że to jest tylko gra i faktem jest, że gdy będziemy więcej grać to nabierzemy większego doświadczenia co idzie za tym – wygrywanie większych pieniędzy, ale tak jak wszystko ma swoje przeciwności tak i tu gdy są duże wygrane tak też są duże przegrane, pamiętajmy o tym , że to jest tylko gra i aby nie łączyć nie zdrowego połączenia obstawiania ze sportem bo to wtedy może przerodzić się w nałóg. Nie bez podstawy obstawianie zakładów sportowych jest uważane za jedną z najniebezpieczniejszych form gry losowej.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Doświadczeni gracze i ich emocje

Osoba będąca ekspertem w tej dziedzinie jest z reguły znienawidzona przez bukmacherów. Ich główną zaletą jest brak okazywania emocji podczas wygrywania jak i ponoszenia porażki. Ludzie z takim stażem obstawiania mają za sobą ogromną liczbę zakładów, dzięki temu ich pewność siebie jest olbrzymia i robiąc zakłady za duże stawki nie robi to dla nich większego wrażenia. Wiadomo, że nawet takim graczom emocje mogą sięgnąć zenitu jak zakład jest bardzo interesujący, ważne jest aby radzić sobie z tymi emocjami i uczyć się jak je tłumić.

Bukmacherka podnosi poziom emocji

Umiejętność przewidywania zakładów bukmacherskich umożliwia poprawienie domowego salda, poznania nowych znajomości, a także możliwość spotkania się ze znajomymi. Warto mieć na uwadze, że grając coraz więcej można popaść w uzależnienie od zakładów online. Często jest tak, że ludzie przez obstawianie łatwo popadają w nałóg, dlatego ta wizja odstrasza nowych graczy, ale nie można zapominać o tym, że to jest tylko zabawa, a nie styl życia, dlatego warto uczyć się kontrolowania swoich emocji i nie martwić się przegranymi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy emocje są wyznacznikiem dla którego warto zacząć grać?

W głównej mierze to zależy od danej osoby czy chce zająć swój wolny czas na obstawianie zakładów online. Nie powinno się zmuszać nikogo do żadnej czynności, jeśli dana osoba sama zechce grać to jest to jego sprawa, warto pamiętać, że to jest pewnego rodzaju rozrywka która przynosi wiele pozytywnych jak i negatywnych emocji. Czynnikiem który wpływa na to, że zakłady bukmacherskie podnoszą nam puls jest fakt, że to gra o pieniądze. Wielu z was zapewne o tym wie, jednak nie dla każdego jest to takie proste, ponieważ nie wszyscy stawiają sobie pieniądze za główny cel w życiu.

Poprzedni artykułRejestracja konta u bukmachera – czego buk od ciebie będzie wymagał?
Następny artykułTrzy potrzebne informacje na to aby ograć bukmachera