Wiele osób, które dopiero zaczęły się bawić na zakładach bukmacherskich, na początku nie ma pojęcia, co warto obstawiać. Naturalnie jest wiele możliwości gry u bukmacherów. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci, na co możesz typować u bukmacherów!

Obstawianie zakładów u bukmacherów – co możesz typować online?

Sporty niszowe

Generalnie usługi bukmacherów nie ograniczają się do najpopularniejszych sportów. Oczywiście dyscypliny te generują najwyższe obroty, dlatego mają najbogatszą ofertę, ale nie oznacza to, że zakładów na niszowe sporty jest bardzo mało. Należy dodać, że niezależnie od wyniku końcowego bukmacher umiejętnie dostosuje swoją marżę i kurs, aby po prostu zarobić więcej, więc można powiedzieć, że wychodzi na to samo. Należy jednak zaznaczyć, że nowi bukmacherzy zazwyczaj gwarantują ciekawe kursy. Nie ma więc problemu aby obstawić inne, ciekawe dyscypliny sportowe. U bukmacherów możesz obstawiać rzutki, futsal, krykiet, futbol amerykański, hokej na lodzie i inne niszowe dyscypliny sportowe!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

E-sporty

W ostatnich czasach e-sporty przeżywają coraz większy rozkwit, głównie z powodu tego, że koronawirus praktycznie uniemożliwił organizowanie normalnych zawodów sportowych. Z tego powodu też turnieje e-sportowe (naturalnie przeprowadzane zdalnie) biją rekordy popularności. Dodatkowo warto jest zaznaczyć też, że obstawianie e-sportów również zyskuje na popularności, ponieważ coraz więcej graczy, którzy są fanami e-sportów osiąga wiek dorosły, oraz przede wszystkim chce zarobić na swojej wiedzy o danej drużynie e-sportowej.

Który bukmacher jest najlepszy?

STS od dłuższego czasu zajmuje pierwsze miejsce w rankingach bukmacherskich. Razem z STS możesz obstawiać zakłady na jego stronie internetowej, lub udając się do stałych punktów. Dodatkowo możesz również dołączyć do ekskluzywnego klubu STS, który co miesiąc zapewnia graczowi z najwyższą ilością punktów premię w wysokości 100 000 złotych miesięcznie. Istnieje również strefa VIP dedykowana najbardziej aktywnym graczom: STS zapewnia następnie prezenty urodzinowe, a nawet zaproszenia na wybrane wydarzenia sportowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co warto wiedzieć o innych bukmacherach?

Na pewno to, że legalni bukmacherzy starają się przyciągnąć jak najwięcej nowych użytkowników i zatrzymać starszych. Chociaż bukmacherzy coraz częściej decydują się na poszerzenie zakresu zakładów, można to zrobić na wiele sposobów. Przykładem mogą być najnowsze trendy. Nasz kraj zawsze był zdominowany przez piłkę nożną i ligi (takie jak Ekstraklasa czy Liga Europy). Oczywiście do tej grupy należą skoki narciarskie, siatkówka, tenis itp. Bukmacher dokłada wszelkich starań, aby oferty na te dyscypliny były wyjątkowo bogate, a kursy na zakłady piłkarskie w miarę możliwości jak najwyższe. Dlatego nie tylko możesz z powodzeniem stawiać podstawowe zakłady, ale możesz także stawiać wiele zakładów pobocznych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego zakłady na żywo są coraz bardziej popularne? Poradnik bukmacherski 2021
Następny artykułRejestracja konta u bukmachera – czego buk od ciebie będzie wymagał?