Każdy kto gra na zakładach bukmacherskich, robi to po to aby ogrywać bukmachera, a nie po to aby oddawać mu bezsensu pieniądze. Pytanie brzmi w jaki sposób to robić? W tym artykule postaramy się wam odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy!

Obstawianie zakładów u bukmacherów – co możesz typować online?
Trzy potrzebne informacje na to aby ograć bukmachera

Chłodna głowa i opanowanie

W każdym aspekcie życia chłodna głowa i opanowanie jest bardzo przydatne. Tak samo jak i w zakładach bukmacherskich, są to bardzo pomocne cechy charakteru które umożliwią Ci wygrywanie z legalnym bukmacherem i pomogą w nie przegrywaniu większej ilości pieniędzy. W dodatku chłodna głowa i opanowanie może uchronić cię od uzależnienia od hazardu bo o to w tym przypadku nie trudno. Te cechy charakteru przydadzą Ci się najbardziej gdy twój zakład okaże się nie trafiony. Wtedy opanowanie i chłodna głowa sprawi, że chęć odkucia się odejdzie w zapomnienie, ponieważ jest to najgorszy błąd u typerów jaki można popełnić. Wielu już ludzi się na tym przejechało i potracili swoje pieniądze, a w najgorszym przypadku popadli w nałóg. Podczas takiej sytuacji trzeba mieć to na uwadze. W tym przypadku jedynie co możemy zrobić to pogodzić się z porażką, spokojnie przeanalizować zakład, wyciągnąć wnioski, a następnie przystąpić ponownie do obstawiania zakładów. Pod żadnym pozorem nie możesz działać impulsywnie przy obstawianiu, ponieważ praktycznie nigdy nie kończy się to dobrze. Należy to zapamiętać, jak i również to, że tytułowe cechy bardzo Ci się przydadzą podczas gry u bukmachera.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Stawiaj na zakłady solo

Każdy typer którego staż obstawiania zakładów sięga już dłuższych lat powie, że na zakładach AKO jedynie czego można się dorobić to nerwów i niepotrzebnego stresu. Zakłady akumulowane oczywiście jak wszystko ma swoje plusy jak i minusy, lecz minusy które w tym przypadku się pojawiają, są niestety olbrzymie. Mianowicie jednym takim z głównych jest fakt, że możliwość wygrania na tego typu zakładach jest po prostu bardzo mała. Przykładowo przy obstawieniu dziesięciu meczów na jednym zakładzie, twoje szansę spadają do praktycznie zera, oczywiście są na to szanse aby wygrać lecz są one znikome, gdyż prawdopodobieństwo na to, że dziesięć meczy pójdzie po twojej myśli jest znikoma. Dlatego lepiej sobie odpuścić obstawianie zakładów akumulacyjnych i jednak skupić się na zakładach solowych. W nich zależnie od typowanego sportu mamy 33% lub 50% szans na powodzenie. Jest tak dlatego, że typując przykładowo piłkę nożną mamy trzy warianty na zakończenie meczu, a mianowicie może się to skończyć wygraną jednej drużyny bądź drugiej lub remisem i stąd 33% szans na wygraną w zakładach, a w przypadku siatkówki zwycięzca może być tylko jeden, czyli szanse 50/50. Podsumowując tak czy inaczej w zakładach solowych mamy o wiele większe szansę na powodzenie niż w przypadku zakładów AKO. Mimo, że kursy na zakładach AKO są większe i więcej możemy wygrać to prawdopodobieństwo wygranej jest taka sama jak to, że w lato spadnie śnieg.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Miej wzgląd na bonusy i promocje panujące u bukmacherów

Promocje i bonusy wbrew pozorom są bardzo przydatne i pomocne. Podczas wyboru swojego bukmachera warto zwrócić na to uwagę. W tych czasach bukmacherów jest niesamowicie dużo co przekłada się na duży wybór firm u której chcemy grać, a firmy chcąc przyciągnąć do siebie większą ilość klientów oferują bardzo korzystne bonusy na start i promocje. Dzięki takim udogodnieniom graczom typuje się o wiele wygodniej i swobodniej, ponieważ w większości przypadków takie dodatki i promocje umożliwiają nam grę praktycznie za darmo, co za tym idzie, że w przypadku starty nie przepadają nam nasze pieniądze. Jest to bardzo korzystne dla typerów. Polski rynek bukmacherski jeszcze niedawno był bardzo ograniczony przez co bukmacherzy mieli większą swobodę, lecz teraz gdy konkurencja ciągle rośnie, a bukmacherów coraz więcej przybywa już ta swoboda u firm drastycznie zmalała. Taki duży wybór na rynku powoduje, że to klient jest w komfortowej sytuacji i to bukmacher musi zaproponować coś korzystnego aby ludzie do niego przyszli.

Poprzedni artykułCzemu zakłady bukmacherskie dostarczają nam tak dużo emocji?
Następny artykułBukmacherzy online – kto rozwinął technologię najlepiej?