Wielu graczy, którzy dopiero zaczynają, nie wie, jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji u wybranego bukmachera. Z tego powodu też dziś przedstawimy ci to, co powinieneś wiedzieć, jeśli chcesz zarejestrować się u swojego bukmachera!

Rejestracja konta u bukmachera – czego buk od ciebie będzie wymagał?

Czego bukmacher będzie od ciebie wymagał?

Przed zarejestrowaniem się na jakimkolwiek serwisie bukmacherskim warto sprawdzić, czy posiada odpowiednią licencję na od Ministerstwa Finansów. Warto też sprawdzić ranking najlepszych bukmacherów w 2021 roku, który pomoże Ci porównać oferty.

Otwarcie konta u bukmachera to dość prosty proces, chociaż w niektórych przypadkach może się tak nie wydawać. Po pierwsze, musisz być pełnoletni, aby obstawiać wydarzenia sportowe online. Innymi słowy, warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 lat.

Zwykle rejestrując się w wybranej firmie bukmacherskiej, podajesz podstawowe informacje o sobie, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL i adres zamieszkania.

Jeśli chcesz od razu zarejestrować w pełni aktywne konto, musisz również zeskanować swój dowód osobisty i numer konta bankowego. Ostatnia pozycja jest szczególnie wymagana do połączenia naszego konta, abyś mógł wypłacić swoje wygrane.

Warto jest też pamiętać o tym, że większość firm w Polsce akceptuje tylko dowody osobiste i paszporty. To jeden z dokumentów, które musimy przygotować przed otwarciem konta u wybranego przez siebie legalnego bukmachera. Firma nie tylko wymaga od nas podania numeru identyfikacyjnego, ale również skanowania obu stron dokumentu.

Jeśli nie masz skanera, możesz również przesłać zdjęcie dokumentu bukmachera. Ważne jest to, że każdy jej zakątek jest widoczny, a dane są zgodne z tym, co dostarczamy. W innym wypadku może do ciebie zadzwonić dział obsługi klienta, w celu weryfikacji twoich danych.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Co musisz podać podczas rejestracji u bukmachera?

Oczywiście dla tych, którzy zazwyczaj nie czytają całego artykułu, mamy również wersję skróconą, czyli podstawowe informacje, które należy podać przy rejestracji :

– Podstawowe dane, czyli imię i nazwisko

– Adres zamieszkania

– Numer konta

– Dwustronny skan dokumentu tożsamości

-Numer PESEL

Co ciekawe, podczas rejestracji możemy również podać kody, dzięki czemu możemy uzyskać więcej środków na zakłady. Oczywiście nie musisz od razu ubiegać się o taki bonus bukmacherski, ale przykładowo korzystając z kodu powyżej, możesz zdobyć więcej pieniędzy u wybranego bukmachera! Zwykle taka promocja bukmacherska jest automatycznie dołączana w odpowiednim polu, ale możesz też wprowadzić go ręcznie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co zrobić, jeśli coś pójdzie nie tak?

Przede wszystkim nie powinieneś panikować, z racji tego, że jeśli nie zrobiłeś nic nielegalnego, to nie masz czego się obawiać. Zapewne zadzwoni do ciebie ktoś z działu obsługi klienta, a następnie spróbuje załatwić sprawę w normalny sposób. Z tego powodu też nie masz się co stresować, przecież nikt nie zrobi ci krzywdy za zwykłą pomyłkę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie zakładów u bukmacherów – co możesz typować online?
Następny artykułCzemu zakłady bukmacherskie dostarczają nam tak dużo emocji?