Tylko od 18 do 20 stycznia włącznie można otrzymać od legalnego bukmacher forBET darmowy zakład o równowartości 20 PLN już za samo założenie konta. Jak to zrobić?

Darmowy zakład za rejestrację w forBET!

Wspomniany na wstępie freebet 20 PLN mogą zgarnąć tylko i wyłącznie osoby, które jeszcze nie posiadają swojego internetowego konta bukmacherskiego w forBET. Jest to oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów, więc stali bywalcy tej marki nie mają szans na zakład bez depozytu.

Nowi gracze mogą go zdobyć, jeśli swoje konto zarejestrują w dniach 18-20 stycznia (do godziny 23:59). Wystarczy, że odwiedzą oficjalny portal forBET i wypełnią prawidłowo formularz rejestracyjny.

Nie jest to specjalnie trudne. Wystarczy bowiem podać dość podstawowe dane osobowe oraz dołączyć skany dowodu tożsamości, które pozwolą zweryfikować konto. Proces w całości odbywa się online i jest bezpłatny.

Zakład bez depozytu pojawi się automatycznie po aktywacji konta bez wcześniejszego zapisywania się do akcji promocyjnej i bez konieczności zgłaszania się po należną premię.

Przyznane środki bonusowe, zanim możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe, podlegają jednokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00. Uczestnicy mają na to dokładnie 7 dni.

Powinieneś jeszcze wiedzieć, że podczas uzupełniania formularza możesz wykorzystać ekskluzywny kodu promocyjnego, wpisując w stosowną rubrykę hasło o treści: BETONLINE.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTylko dziś Totolotek rozdaje 20 PLN typerom siatkówki!
Następny artykuł20 PLN za rejestrację w Forbet!