Dokonujesz rejestracji w Forbet i automatycznie odbierasz 20 PLN bez depozytu. Oto weekendowa promocja przygotowana przez jednego z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce!

20 PLN za rejestrację w Forbet!
20 PLN za rejestrację w Forbet!

Bonus bez depozytu w Forbet

Zasady są bardzo proste: rejestrujesz się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, podając dane na swój temat i w ten sposób masz prawo do zgarnięcia premii bez wpłaty.

Podczas zapisywania się do bukmachera możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, który dostępny jest jedynie przy zakładaniu konta!

Dodatkowe pieniądze można wypłacić po dokonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu. 20 PLN bez depozytu można wykorzystać na obstawianie dowolnych wydarzeń, jakie są dostępne w ofercie bukmachera Forbet.

Promocja z tego wpisu dostępna jest tylko w dniach 18-20 stycznia. Profile założone w innych terminach w ogóle nie są kwalifikowane i nie pozwalają na zdobycie pieniędzy na start w ramach bonusu bez depozytu.

Legalne zakłady bukmacherskie

Jeżeli odbierzesz i obrócisz powitalne 20 PLN, będziesz mógł skorzystać ze standardowej oferty dla nowych graczy, to jest trzech bonusów za pierwsze trzy depozyty na konto.

Nie wiesz gdzie i czy warto grać u bukmachera? Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas materiałami, by być na bieżąco z bonusami oraz innymi promocjami nie tylko dla nowych graczy.

Czytelnicy naszej strony zawsze otrzymują tylko sprawdzone informacje. Polecamy granie jedynie w portalach z licencją Ministerstwa Finansów, które nie narażają typerów na konsekwencje prawne!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy zakład za rejestrację w forBET!
Następny artykuł50 PLN od Etoto do zdobycia w weekend!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)