Interesujesz się piłką siatkową i chętnie skorzystałbyś z tytułowej promocji, ale nie wiesz jak to zrobić? W tym tekście tłumaczymy wszystko krok po kroku.

Tylko dziś Totolotek rozdaje 20 PLN typerom siatkówki!
Tylko dziś Totolotek rozdaje 20 PLN typerom siatkówki!

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że siatkarska akcja specjalna trwa tylko i wyłącznie dzisiaj, a więc w środę 16 stycznia 2019 roku. Na kolejne dni legalny bukmacher zaplanował dla swoich klientów inne atrakcje.

Po drugie, promocja na „Freebet LM CEV” skierowana jest wyłącznie do osób, które mają swoje konto internetowe w Totolotku. Bez tego się nie obejdzie. Można otworzyć je w kilka minut na oficjalnym portalu marki.

Ponadto by zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN należy spełnić kilka warunków. Oto one:

  • zakład prosty na Ligę Mistrzów CEV
  • stawka minimalna – 50 PLN
  • kurs minimalny – 1,05

W zasadzie to wszystko. Nie musisz zapisywać się nigdzie do tej promocji, ani zgłaszać się po należny bonus. Zostanie od dopisany do konta gracza automatycznie.

Na wykorzystanie freebeta jest dokładnie 30 dni, a można to zrobić jedynie na kuponach, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń będzie posiadało kurs nie mniejszy od 1,50.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN w Fortunie na Australian Open 2019!
Następny artykułDarmowy zakład za rejestrację w forBET!