Wraz z powrotem rozgrywek UEFA Champions League pojawiły się też liczne promocje bukmacherskie. W tym tekście przedstawiamy niektóre z nich. Zainteresowany?

Bonusy na Ligę Mistrzów UEFA!

Jako, że czas trwania tych promocji jest ograniczony i dobiega do końca, przejdźmy od razu do szczegółów. W przypadku wszystkich opisywanych promocji na UEFA Champions League powtarza się jeden zapis, który dotyczy kręgu osób, do których są skierowane. Skorzystać z nich mogą wyłącznie osoby posiadające swoje konto u danego bukmachera.

LvBET oferuje swoim graczom bonus od depozytu. Mowa o równowartości 50% wpłaty dokonanej w dniach 12-14 lutego (do godziny 23:00) do kwoty 200 PLN maksimum, co oznacza, że pełną pulę można zgarnąć wpłacając 400 PLN. Minimalna kwota depozytu, uprawniająca do skorzystania z premii, to z kolei 25 PLN. Trzeba jednak pamiętać o zaznaczeniu opcji „Bonus do 200 PLN’. Każdy uczestnik akcji może zgarnąć tylko jedną premię.

Totolotek reaktywował swoją akcję „Graj Grubo na europejskie puchary”, dzięki której klienci tej marki mogą cieszyć się z większych wygranych. Mowa o premii +14%, jeśli na kuponie znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie z Ligi Mistrzów (wtorek i środa) lub Ligi Europy (czwartek). Promocją objęte są wszystkie kupony spełniające jej warunki, a nie tylko pierwszy z nich.

TOTALbet przygotował promo „Cashback 100 złotych na mecze Ligi Mistrzów”, dzięki której gracz może odzyskać połowę stawki do określonej kwoty maksymalnej, jeśli jego kupon ze zdarzeniami wyłącznie na wspomniane rozgrywki okaże się przegrany.

To jednak nie wszystko. Na nowych graczy, w każdej z tych firm bukmacherskich czeka też pakiet powitalny, dzięki któremu można zyskać dodatkowe środki na grę. W niektórych przypadkach nawet darmowe zakłady bez depozytu!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

Poprzedni artykułEkstraklasowy bonus w TOTALbet!
Następny artykułRejestracja w STS na stronie internetowej