Chciałbyś obstawiać mecze w STS za pośrednictwem strony internetowej? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a już za chwilę będziesz mógł się o tym przekonać na własne oczy!

Rejestracja w STS na stronie internetowej
Rejestracja w STS na stronie internetowej

Każdy miłośnik obstawiania czy chociażby sportu na pewno kojarzy STS. Jest to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, który może pochwalić się największą liczbą zarejestrowanych użytkowników na stronie internetowej.

W chwili obecnej obstawianie meczów przez internet zaczyna wypierać grę w punktach naziemnych. STS online ot przede wszystkim wygoda i możliwość stawiania kuponów o każdej porze dnia i nocy!

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Jeżeli chcemy zagrać w STS w internecie, wystarczy, iż założymy zupełnie darmowe konto służące do obstawiania. W tym celu wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Nie trzeba się obawiać niczego skomplikowanego – w STS na starcie nie wymaga się od nas nawet skanu dokumentu tożsamości czy informacji, jakich nie pamięta się z głowy!

Warto mieć na uwadze, że tylko w przypadku rejestracji w STS można wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym na start otrzymać 27 PLN jako bonus bez depozytu.

Darmowe środki na obstawianie ułatwiają sprawę, gdyż pozwalają na postawienie pierwszego kuponu online całkowicie za darmo. Po prostu odbierasz 27 PLN i wykorzystujesz je na co tylko chcesz!

Już teraz OBEJRZYJ VIDEO, jak założyć konto w STS przez internet:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.