W piątek rozegrane zostały dwa pierwsze mecze rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy. To nie oznacza jednak, że nie masz już szans na ekstraklasowy bonus od TOTALbet! Jak po niego sięgnąć?

Ekstraklasowy bonus w TOTALbet!

Po pierwsze i najważniejsze, musisz mieć założone internetowe konto bukmacherskie w TOTALbet. Bez tego udział w opisywanej promocji nie będzie niestety możliwe, bo jest ona skierowana wyłącznie do klientów tej marki.

Po drugie, należy postawić dwa nieidentyczne kupony SOLO lub AKO tylko i wyłącznie na spotkania 21. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Mogą to być zdarzenia nie tylko z oferty przedmeczowej, ale też tej na żywo.

Po trzecie, opisywaną promocją zostaną objęte tylko kupony postawione za minimum 50 PLN z salda głównego i o kursie minimalnym nie mniejszym niż 2,00.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY Fortuna: BETONLINE <<<

Po czwarte, po spełnieniu wszystkich warunków należy zgłosić się po należny bonus na adres e-mail, który został podany w regulaminie ekstraklasowej akcji.

To w zasadzie wszystko, co trzeba zrobić, żeby móc się cieszyć z dodatkowych 50 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Każdy uczestnik akcji może zgarnąć tylko jedną premię.

Warto jeszcze podkreślić, że na nowych klientów TOTALbet czekają też promocje w ramach pakietu powitalnego, freebet 25 PLN i bonus od pierwszego depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułWeekend bez marży u bukmachera Forbet!
Następny artykułBonusy na Ligę Mistrzów UEFA!