W rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska może przydać się kod promocyjny. Warto pamiętać o tym, iż musi być on aktywny, by spełnił swoje zadanie!

Aktywny kod promocyjny do Betclic Polska

Betclic kod promocyjny

Duży wybór zakładów, darmowe mecze online, powiększone wygrane od Betclic to tylko kilka z propozycji, jakie znajdziecie u tego bukmachera. Oczywiście, wszystkie z nich dostępne są jedynie dla osób zarejestrowanych!

Przy rejestracji darmowego konta w Betclic Polska nie musisz wpisywać niczego skomplikowanego. Przydaje się tak naprawdę jedynie parę podstawowych danych oraz – ewentualnie – opisywany przez nas kod promocyjny.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Wpisałeś w Betclic aktywny KOD500?

Dla wielu graczy to właśnie kod promocyjny jest swego rodzaju czarną magią. Nie do końca wiedza, czemu ma on służyć i co dokładnie należy wpisać. A to wcale nie jest nic trudnego!

Jeżeli chcesz odebrać bonus na stronie bukmachera Betclic, pamiętaj, że przyznawany jest on za porażkę w pierwszym zagranym kuponie. Cashback to 100% stawki do kwoty 500 PLN.

Właśnie dlatego, że maksymalna premia wynosi 500, aktywny kod promocyjny brzmi KOD500. Można go podać w ostatnim kroku formularza rejestracyjnego w Betclic!

Graj tylko u bukmacherów z licencją. Betclic (Wiesz, czym jest Betclic TV?)posiada wszystkie niezbędne zgody wystawiane przez Ministerstwo Finansów, dlatego też można grać u niego bez obaw o łamanie prawa!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic transmisje meczów online. Oglądanie sportu bez opłat!
Następny artykułJaki kod promocyjny wpisać w Betfan?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)