Jagiellonia Białystok już wkrótce będzie trenowała w nowej hali. Bukmacher STS, jako oficjalny sponsor klubu, właśnie wystartował z konkursem na projekt tego przedsięwzięcia!

STS zafunduje Jagiellonii nową halę. Ty wybierasz projekt!
STS zafunduje Jagiellonii nową halę. Ty wybierasz projekt!

Newsy bukmacherskie online – co słychać w STS?

Legalny bukmacher STS jest wyjątkowo aktywny w branży sponsorskiej. Na ten moment wspiera, między innymi, zawodników Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce. Jest również zaangażowanie we wspieranie takich imprez jak Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. AGO Esport i devils.one.

Niedawno STS organizował akcję, w której można było mieć wpływ na projekt oficjalnego autokaru Jagiellonii Białystok. Teraz w podobnej promocji chodzi o pomysł na halę treningową.

sts kod promocyjny. 29 PLN bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

„STS po raz kolejny wraz z Jagiellonią Białystok pokazuje, że współpraca sponsorska to dużo więcej niż ekspozycja logotypu firmy na trykotach piłkarzy. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest praca u podstaw i jak istotny dla przyszłości klubu jest rozwój graczy. Właśnie dlatego chcemy ich każdego dnia dopingować do ciężkich i sumiennych treningów. W związku z tym zorganizowaliśmy głosowanie, w którym kibice zadecydują o projekcie graficznym sali treningowej Akademii Żółto-Czerwonych” – wypowiada się Mateusz Juroszek, prezes STS.

Jeden sezon Ekstraklasy właśnie dobiegł końca, ale warto pamiętać, że w marcu tego roku roku STS przedłużył umowę z Jagiellonią Białystok. Na jej mocy bukmacher to nadal sponsor główny klubu.

Bukmacher legalny STS

Logo firmy STS pozostaje na przodzie koszulek Żółto-Czerwonych. Nowy kontrakt obowiązuje przez kolejne dwa lata, czyli do czerwca 2021 roku. STS z klubem z Białegostoku związany jest od lipca 2017 roku.

„To nasza kolejna wspólna aktywizacja kibiców. Poprzednim razem wybieraliśmy projekt klubowego autokaru, którym podróżuje pierwszy zespół. O tym, że takie aktywności są potrzebne najlepiej świadczy fakt, iż wspólna akcja przy wyborze wzoru autokaru zyskała uznanie w oczach kapituły przyznającej nagrody Ekstraklasy w kategorii inicjatywy sponsorskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasza współpraca z STS wykracza daleko poza standardowe działania pomiędzy sponsorem głównym a klubem” – mówi Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

A wy wykorzystujecie swoje typy bukmacherskie na stronie STS czy raczej macie innego bukmachera, który jest waszym faworytem w branży? 😉


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWpłacasz do Forbet i odbierasz nawet 500 PLN!
Następny artykułFortuna daje 10 PLN na eliminacje Euro 2020!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)