Dokonaj wpłaty na konto bukmacherskie Forbet, a automatycznie otrzymasz premię pozwalającą na jeszcze więcej obstawiania! Do zgarnięcia jest nawet 500 PLN!

Wpłacasz do Forbet i odbierasz nawet 500 PLN!
Wpłacasz do Forbet i odbierasz nawet 500 PLN!

Forbet bonus 500 PLN

Nie jest to Forbet cashback, co oznacza, że nie trzeba grać jakiegokolwiek kuponu, by otrzymać środki. Twoim jedynym zadaniem jest w tym przypadku przelanie pieniędzy na profil gracza u bukmachera organizującego akcję.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz posiadać konto w Forbet. Jeżeli jeszcze go nie masz, przy rejestracji możesz otrzymać jeszcze więcej dodatkowych pieniędzy – łącznie jest to 1200 PLN podzielone na trzy transze!

sts kod promocyjny. 29 PLN bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak odebrać bonus Forbet?

Bonus powitalny Forbet już za tobą? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, by zgarnąć dodatkowe pieniądze w ramach piątkowego bonusu.

Pamiętaj, że musisz przelać minimum 20 PLN, by zgarnąć dodatkowe środki. Przelewy nie sumują się, dlatego tak ważne jest, by pierwsza piątkowa wpłata był jak największa!

Jeżeli otrzymałeś inny specjalny bonus przyznawany za pomocą SMS-a czy e-maila, nadal możesz z niego korzystać. Indywidualne oferty nie kolidują z opisywaną premią.

Przed odblokowaniem prezentu należy obrócić depozytem. Musisz dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek Puchar Polski. Freebet 50 PLN na grę online!
Następny artykułSTS zafunduje Jagiellonii nową halę. Ty wybierasz projekt!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)