Obstawiając pierwszą w tym roku kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy, gracze zarejestrowani w Forbet mogą liczyć na najwyższe kursy na rynku! Wszystko to dzięki weekendowi bez marży!

Weekend bez marży u bukmachera Forbet!
Weekend bez marży u bukmachera Forbet!

Forbet marża bukmacherska

Jak pokazują najnowsze statystyki, najniższa branża bukmacherska oferowana jest dla polskich graczy właśnie w Forbet. Ta legalna marka działająca w internecie i stacjonarnie wyprzedza w rankingach, między innymi, Fortunę, Etoto czy STS.

Aby dać graczom jeszcze lepsze warunki do gry, Forbet zdecydował się na przygotowanie promocji na weekend, w którym odbędzie się 21. kolejka polskiej Ekstraklasy. Dzięki ofercie można obstawiać mecze na rodzimym podwórku z marżą wynoszącą okrągłe „0”!

Akcja promocyjna dotyczy wszystkich meczów, które rozegrane zostaną w dniach 8-11 lutego. Nie trzeba się do niej zapisywać – kursy bez marży dostępne są już teraz w aktualnej ofercie na stronie internetowej Forbet!

Obstawianie Ekstraklasy online

Nie jesteś klientem Forbet? Pamiętaj, że opisywana oferta dotyczy tylko zakładów przez internet, co oznacza, że nie można z niej skorzystać w terminalach naziemnych!

Aby zarejestrować się u bukmachera Forbet, wystarczy wypełnić krótki formularz online. Dlaczego warto o tym pomyśleć? Portal ten nie tylko przygotowuje wiele promocji, ale również udostępnia legalne mecze za darmo wraz z bogatą ofertą zakładów na przeróżne dyscypliny sportowe!

Przypominamy, że nadal można odebrać poranny bonus w Forbet za grę do południa. Dzięki tej promocji do zdobycia jest codziennie aż 14% więcej, niż w przypadku standardowych zakładów!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto i bonus bez depozytu dla każdego!
Następny artykułEkstraklasowy bonus w TOTALbet!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)