„Zakład bez ryzyka 100 PLN” – to część pakietu powitalnego legalnego bukmachera Fortuna. Chcesz wiedzieć na czym polega ta promocja i jak z niej skorzystać? Znajdziesz to w naszym mini-poradniku. 

W Fortunie sprawdzisz się bez ryzyka
W Fortunie sprawdzisz się bez ryzyka

Ja wspomniano na samym wstępie, opisywana promocja jest jedną ze składowych oferty powitalnej bukmachera Fortuna, a co za tym idzie mogą z niej skorzystać tylko ci gracze, którzy nie posiadają u niego jeszcze swojego konta internetowego!

Jeśli jesteś taką osobą, to zakład bez ryzyka jest właśnie dla Ciebie! W celu otworzenia konta musisz odwiedź stronę internetową Fortuny, do której link znajdziesz między innymi na końcu tego artykułu.

Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym trzeba podać podstawowe dane osobowe oraz dołączyć skand dwóch stron dowodu tożsamości, który umożliwi weryfikację konta i jego aktywację.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

To naprawdę nic strasznego, choć dla niektórych może brzmieć jak czarna magia. Całość zajmuje naprawdę dosłownie kilka minut. Musisz jednak pamiętać, że podczas rejestracji konta trzeba zaznaczyć zgodę na udział w akcji promocyjnej, żeby móc z niej skorzystać.

Już po zakończeniu tego procesu masz dokładnie 10 dni na dokonanie pierwszego depozytu i postawienie kuponu, który automatycznie zakwalifikuje Cię do otrzymania zakładu bez ryzyka, co oznacza, że w przypadku przegranej otrzymasz od Fortuny zwrot stawki do 100 PLN.

UWAGA! Stawka rozumiana jest przez bukmachera jako wkład pomniejszony o podatek.  Tym samym wykorzystanie pełnego bonusu będzie możliwe dopiero po obstawieniu zakładu za 114 a nie 100 PLN.

Jak już napisano wcześniej, zakład bez ryzyka to tylko jedna z zachęt Fortuna na start przygody z zakładami bukmacherskimi.? Dodatkowo każdy nowy gracze może również liczyć na premię specjalną od pierwszego depozytu. Aż 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 400 PLN!

O wszelkich szczegółach obu promocji dowiesz się na stronie internetowej legalnego bukmachera. Tam też możesz otworzyć swoje internetowe konto.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za założenie konta w forBET!
Następny artykułCzy za konto u bukmachera trzeba płacić?