Masz pomysł na kupon, ale boisz się przegrać całą stawkę. Etoto przygotował na 5 grudnia ofertę specjalną z myślą o takich graczach jak Ty. 

Tylko dziś darmowy zakład w Etoto!
Tylko dziś darmowy zakład w Etoto!

Musisz wiedzieć, że dzisiejsza promocja jest częścią „Misji Grudzień”, która bazując na kalendarzu adwentowym gwarantuje graczom codziennie nowe atrakcje i tak aż do 26 grudnia włącznie!

By wziąć udział w akcji świątecznej Etoto musisz oczywiście posiadać konto u tego legalnego bukmachera. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz je założyć w każdym momencie dosłownie w parę minut.

Zrobisz to na oficjalnej stronie internetowej opisywanej firmy bukmacherskiej, do której link znajdzie na końcu niniejszego artykułu. Rejestracja konta pozwoli Ci też skorzystać ze wszystkich innych promocji oraz pobrać aplikację mobilną.

Wracając do oferty dostępnej TYLKO 5 GRUDNIA, klienci Etoto mogą liczyć na darmowy zakład o wartości 25 PLN, jeśli ich kupon składający się z co najmniej dwóch zdarzeń o kursie minimalnym 1,02 okaże się błędny.

Czy to wszystkie warunki? W zasadzie tak. Jedynce co jeszcze musisz zrobić to kliknąć „ZATWIERDŹ”, kiedy na Twoim ekranie pojawi się okienko z pytaniem, czy chciałbyś odebrać należną premię.

Otrzymany freebet nie może zostać od razu wypłacony. Musisz postawić go na zakłady sportowe w Etoto, a Twoja ewentualna wygrana, z którą będziesz mógł zrobić co tylko chcesz, zostanie pomniejszona o jego wartość.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE- www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET tnie ryzyko na Puchar Polski!
Następny artykułBonus na Ekstraklasę w LvBET!