Siódma odsłona bukmacherskich kalendarzy adwentowych przynosi nam między innymi specjalny bonus na piątkowe mecze LOTTO Ekstraklasy. Znajdziesz go u bukmachera LvBET.

Tylko dziś bonus na Ekstraklasę w LvBET!
Tylko dziś bonus na Ekstraklasę w LvBET!

Nie wiesz czym jest kalendarz adwentowy LvBET? To specjalna akcja świąteczna, która ma umilić klientom tej firmy czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Promocja wystartowała 1 grudnia i potrwa do samej Wigilii, a więc do 24. dnia ostatniego miesiąca roku!

W tym czasie, codziennie na graczy opisywanego bukmachera czekać będą nowe bonusy, dotyczące różnych dyscyplin i lig, dzięki którym uczestnicy akcji będą mogli cieszyć się z większych wygranych.

Zastanawiasz się kto może wziąć udział w akcji świątecznej LvBET? Jest ona dedykowana wszystkim klientom legalnego bukmachera i nie wymaga wcześniejszego zapisywania się do niej. Można przystąpić do niej w każdej chwili. Nawet ostatniego dnia!

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY w LvBET to: BETONLINE <<<

Tak naprawdę jedynym warunkiem jest posiadanie konta bukmacherskiego w LvBET, a w niektórych przypadkach również aplikacji mobilnej tej marki. Zarówno formularz rejestracyjny, jak i aplikację mobilną znajdzie na portalu internetowym pisywanej firmy.

W piątek 7 grudnia aplikacja będzie niezbędna do zgarnięcia premii w wysokości +7%. Dotyczy ona bowiem wyłącznie zakładów zwartych poprzez nią. Do akcji zakwalifikują się kupony składające się wyłącznie ze zdarzeń na dzisiejsze mecze LOTTO Ekstraklasy.

Wystarczy, że postawisz kupon spełniający te warunki, który okaże się wygrany, a system automatycznie powiększy Twoją wygraną, bez konieczności zgłaszania się po należne środki.

APLIKACJĘ MOBILNĄ LvBET ZNAJDZIESZ NA
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTylko dziś darmowy zakład w Etoto!
Następny artykułJak skutecznie obstawiać Ekstraklasę?