Już dziś, w czwartek 21 marca o godzinie 20:45, reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpocznie zmagania w eliminacjach UEFA EURO 2020, a bukmacher TOTALbet przygotował ofertę specjalną z okazji meczu Biało-Czerwonych.

TOTALbet z freebetem na mecz Austria – Polska!

Freebet od TOTALbet

Co trzeba zrobić, żeby móc zgarnąć darmowy zakład? Zostanie on przyznany graczom TOTALbet, którzy zdecydują się postawić kupon za dokładnie 49 PLN z salda głównego o kursie minimalnym 2.00, zawierający zdarzenie z oferty na mecz Austria – Polska.

WAŻNE! Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej na mecz Austria – Polska np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne i długoterminowe dotyczące meczu Austria – Polska.

Freebet 25 PLN zostanie przyznany automatycznie po spełnieniu warunków promocji, której szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie internetowej opisywanej marki.

Dodatkowe środki można wykorzystać jedynie do 24 marca 2019 roku (do godziny 22:35), bo należy je postawić na zakłada zawierający jedno zdarzenia ze spotkania Polska – Łotwa.

Oferta powitalna

Niezbędne do wzięcia udziału w akcji jest posiadanie internetowego konta u legalnego bukmachera TOTALbet. Można założyć je w każdej chwili bez wychodzenia w domu. Wypełnienie formularza zajmuje dosłownie kilka minut.

Na nowych graczy czeka oferta powitalna.W chwili obecnej jest to bonus od pierwszej wpłaty. Dokładnie 100% aż do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie F1 z bonusem 25 PLN!
Następny artykułEtoto Szybki Strzał. 100 PLN na MB Boxing Night!