Już dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się trzeci konkurs cyklu Turnieju Czterech Skoczni. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną, która będzie aktywna tylko przez dwie godziny!

Promocja last minute na konkurs skoków narciarskich w Innsbrucku!
Promocja last minute na konkurs skoków narciarskich w Innsbrucku!

„Happy Hours na skoki narciarskie” to promocja, która obowiązuje u opisywanego bukmachera przez cały sezon, więc jeśli nawet nie zdążysz postawić swojego kuponu przed dzisiejszymi zawodami w Innsbrucku, to warto, żebyś pamiętał, że kolejna okazja do skorzystania z bonusu nadarzy się już w niedzielę 6 stycznia, podczas konkursu w Bischofshofen, który zakończy zmagania w Turnieju Czterech Skoczni.

Na czym dokładnie polega opisywana akcja promocyjna i kto może wziąć w niej udział? Zacznijmy od odpowiedzi na to drugie pytanie. Do skorzystania ze specjalnej premii uprawnieni są wszyscy klienci marki Fortuna, którzy posiadają swoje konto internetowe.

Dziś, w piątek 4 stycznia 2019 roku, do bonusu +14% kwalifikują się wygrane kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których znalazły się typy wyłącznie z oferty przedmeczowej na konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku.

WAŻNE! Muszą one jednak spełniać jeszcze określone warunki. Po pierwsze, ich stawka minimalna to 20 PLN, a ilość zdarzeń nie mniej niż trzy. Po drugie, muszą zostać obstawione w oknie czasowym, które otwiera się o godzinie 10:30 i zamyka o 12:30. Po trzecie, musi być do nich dodany zakład specjalny „bonus kursowy Happy Hours”.

Bardziej szczegółowe informacje na temat warunków oferty specjalnej można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej marki Fortuna. Tam też założysz konto, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz wykorzystać też opcjonalnie kod promocyjny. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto grać u bukmachera online?
Następny artykułforBET powiększa wygrane o poranku!