Legalny bukmacher Etoto przygotował wyjątkową ofertę powitalną dla swoich nowych graczy. Składa się ona aż z trzech części, dzięki czemu można znacząco zwiększyć swój budżet na grę. Jak to zrobić?

Potrójna premia w Etoto!
Potrójna premia w Etoto!

Pierwszą premię od Etoto możemy otrzymać już za przejście procesu rejestracji konta i jego pełnej weryfikacji, co być może brzmi skomplikowanie, ale tak naprawdę sprowadza się do podania podstawowych danych osobowych i załączenia skanów dowodu tożsamości. To standardowa procedura, wymagana przepisami polskiego prawa.

Uwaga! Podczas wypełniania formularza musisz pamiętać o tym, żeby w odpowiednią rubrykę wpisać specjalny kod promocyjny. Jego treść to „ETOTO20FREE„. Dzięki temu po pomyślnej aktywacji Twojego konta otrzymasz freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania w aplikacji mobilnej opisywanego bukmachera.

Uważasz, że jesteś wyjątkowy i zasługujesz na więcej? Etoto przygotował swoją ofertę powitalną właśnie z myślą o takich ludziach jak Ty. Poza bonusem bez depozytu do dyspozycji są też dwie premie uzależnione od pierwszej i kolejnej wpłaty. Dzięki nim możesz liczyć na dodatkowe doładowanie w wysokości 200% do 100 PLN oraz 100% aż do 900 PLN!

Ważną informacją jest też to, że należne bonusy zostaną dopisane do konta bukmacherskiego automatycznie bez konieczności zgłaszania się po nie. Trzeba jednak pamiętać, że freebet 20 PLN można zdobyć tylko na etapie rejestracji konta. Jeśli zapomnisz wpisać kod promocyjny, to ta oferta niestety przepadnie.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek z ofertą powitalną
Następny artykułBonus za założenie konta w forBET!