Gala FAME MMA 4 to wydarzenie, które cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Gdzie możliwe jest jej obstawianie? Zobacz zakłady przez internet!

Obstawianie FAME MMA 4. Zakłady przez internet
Obstawianie FAME MMA 4. Zakłady przez internet

Jak obstawiać walki FAME MMA 4?

FAME MMA 4 zakłady dostępne będą tylko i wyłącznie na stronie LV BET. Nie wiadomo, czy jakikolwiek inny bukmacher przygotuję ofertę kursową na to wydarzenie.

LV BET od pierwszej edycji wspiera FAME MMA, dlatego trudno wyobrazić sobie, by gala FAME MMA 4 miała być pozbawiona tak ważnego partnera. Oczywiście, trzeba liczyć się z tym, iż impreza jest coraz popularniejsza, a więc być może pojawi się też w innych portalach.

sts kod promocyjny. 29 PLN bez depozytu
sts kod promocyjny. 29 PLN bez depozytu

Zakłady na galę FAME MMA 4

Karta walk zostanie wkrótce ogłoszona. Impreza ma odbyć się w dniu 22 czerwca, a więc organizatorzy nie mają zbyt wiele czasu, by skompletować listę uczestników i dać im czas na przygotowania.

Na pewno zakłady bukmacherskie FAME MMA 4 dostępne będą u bukmachera LV BET, a to dlatego, że jest on sponsorem imprezy. Znajdziemy też pewnie u niego wiele ciekawych promocji z okazji tego eventu.

Przy okazji ostatniego FAME MMA w LV BET można było zgarnąć powiększone wygrane. Czy tym razem będzie tak samo, a może doczekamy się jakiegoś specjalnego bonusu bez wpłaty? 🙂

Możesz przygotować się na obstawianie FAME MMA 4 już teraz! Rejestracja w LV BET jest darmowa, a z kodem „BETONLINE” można zgarnąć 20 PLN bez depozytu i potem nawet 1500 PLN za wpłaty!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto Szybki Strzał. 100 PLN na MB Boxing Night!
Następny artykułEkstraklasa transmisje online. Gdzie za darmo streamy?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)