Wierzysz w to, żę Robert Kubica ukończy GP Australii? Za zakład na F1 2019 możesz otrzymać u bukmachera LV BET aż 25 PLN w formie bonusu!

Obstawianie F1 z bonusem 25 PLN!
Obstawianie F1 z bonusem 25 PLN!

Robert Kubica zakłady bukmacherskie

Nasz rodak nie musi być twoim faworytem, byś wziął udział w tej promocji. Możesz postawić dowolny typ z GP Australii 2019, ale tylko jeżeli Kubica ukończy wyścig, będziesz mógł otrzymać 25 PLN bonusu.

Oferta jest dostępna od dnia 13 marca i można zakwalifikować się do niej tylko do rozpoczęcia wyścigu GP Australii, czyli do 17.03.2019 do godziny 6.10 polskiego czasu.

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Każdy z uczestników promocji może za obstawianie F1 otrzymać maksymalnie jeden bonus. Zawsze liczy się pierwszy zakład spełniający warunki regulaminu.

Obstawianie Formuły 1 przez internet

Jeżeli chcesz skorzystać z opisywanej oferty, ale nadal nie masz konta u bukmachera, możesz dokonać rejestracji w każdej chwili. Warto pamiętać, że bonus powitalny LV BET daje nowym graczom możliwość zgarnięcia nawet 20 PLN bez depozytu, a to jeszcze nie wszystko!

Żaden z graczy nie może otrzymać więcej niż 25 PLN premii. Do opisywanej oferty nie liczą się zakłady na to czy Robert Kubica będzie sklasyfikowany w pierwszym wyścigu w tym sezonie.

Komu bukmacherzy dają największe szanse na wygraną? Już teraz zobacz aktualne kursy bukmacherskie i przekonaj się, kogo wymienia się wśród faworytów:

GP Australii zakłady online
GP Australii zakłady online

Uwaga! Tylko kupony postawione od 13.03.2019 brane są pod uwagę. Wcześniejsze zakłady nie zaliczają się do tej promocji!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.