Jesteś fanem Ligi Mistrzów UEFA i szukasz promocji bukmacherskiej, dzięki której można zmniejszyć ryzyko przegranej? TOTALbet przygotował ofertę, która może Cię zainteresować.

Nawet 100 PLN zwrotu za mecze Ligi Mistrzów w TOTALbet!
Nawet 100 PLN zwrotu za mecze Ligi Mistrzów w TOTALbet!

Akcja „Cashback 100 PLN na mecze Ligi Mistrzów” obowiązuje jeszcze tylko dziś (środa 20 lutego), więc przejdźmy od razu do szczegółów. Dzięki niej można odzyskać 50% wniesionej stawki do kwoty 100 PLN maksimum. By taki się jednak stało kupon musi spełniać następujące warunki:

  • zakład SOLO lub AKO z salda głównego;
  • przedmeczowy lub na żywo;
  • stawka minimalna 50 PLN;
  • zdarzenia wyłącznie z oferty na Ligę Mistrzów UEFA;
  • nie dotyczy zakładów specjalnych np. Total Boost.

Każdy uczestnik akcji, bez względu na to ile postawi właściwych zakładów, może otrzymać zwrot stawki tylko z jeden kupon, pierwszy spełniający warunki promocji.

Aby wziąć w niej udział trzeba oczywiście posiadać bukmacherskie konto internetowe w TOTALbet, więc jeśli jesteś zainteresowany opisywaną ofertą specjalną, a jeszcze go nie masz, to musisz odwiedzić oficjalny portal marki.

Na nowych klientów czeka pakiet powitalny, w ramach którego gracz otrzymuje darmowy zakład o równowartości 25 PLN już za samą rejestrację i weryfikację konta.

Bardziej wymagający użytkownicy mogą zgarnąć też 500 PLN dodatkowy środków na grę w ramach bonusu od pierwszego depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRejestracja w STS na stronie internetowej
Następny artykułSTS kod promocyjny. 29 PLN bez depozytu!