Legalny bukmacher LvBET już w sobotę 1 grudnia startuje z ofertą specjalną, która przybierze formę świetnie nam znanego kalendarza adwentowego! Zainteresowany?

LvBET przygotował świąteczną akcję!
LvBET przygotował świąteczną akcję!

Kalendarz adwentowy wielu z nas kojarzy się z czasami słodkiego dzieciństwa i odliczaniem do Świąt Bożego Narodzenia, które wiązało się z otwieraniem codziennie jednego z okienek w tekturowym kalendarzu, które wypełnione były pysznymi czekoladkami o różnym kształcie.

Bukmacher LvBET nawiązuje do tej właśnie tradycji. Z tym, że kalendarz będzie wirtualny a nie z tektury i nie znajdziemy w nim słodyczy tylko atrakcyjne promocje dla uczestników zakładów bukmacherskich. Każdego dnia czeka nas nowa niespodzianka!

Niespodzianki mają to do siebie, że niewiele można o nich napisać, bo wtedy psuje się całą zabawę. My możemy jednak zdradzić, że gracze LvBET będą mogli w tym czasie liczyć na wyższe wygrane!

Oferta specjalna skierowana jest  do wszystkich użytkowników opisywanego bukmachera, więc nawet fani bardziej niszowych sportów niż piłka nożna będą mogli liczyć, że znajdą podczas niej coś dla siebie.

Promocja świąteczna uruchomiona zostanie już 1 grudnia i potrwa do 24 grudnia włącznie. Zastanawiasz się jaka może być pierwsza niespodzianka? Wiele wskazuje na to, że może być ona związana z kolejną galą KSW.

Pamiętaj! Jeśli chcesz wziąć udział w akcji świątecznej LvBET to musisz mieć u niego konto. Nie ma innej drogi. Ale nie przejmuj się. Proces rejestracji zajmuje zaledwie kilka minut. Podczas niego możesz skorzystać też z aktualnego kodu bonusowego o treści BETONLINE.

Konto w LvBET założysz na oficjalnej stronie internetowej marki
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy za konto u bukmachera trzeba płacić?
Następny artykułforBET tnie ryzyko na Puchar Polski!