Każdy z nas potrafi mieć niekiedy przeczucie, które go nie opuszcza. Zdarza się też, że jakiś zakład nie jest u bukmachera dostępny. Na szczęście, na ten moment to już żaden problem!

Jak zaproponować bukmacherowi zakład i go postawić?
Jak zaproponować bukmacherowi zakład i go postawić?

Jak postawić własny zakład u bukmachera? Ewinner daje taką opcję!

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak zagrać u bukmachera własny zakład. A okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne, jak niektórym mogłoby się wydawać.

Firma bukmacherska Ewinner jako pierwsza w naszym kraju przygotowała dla typerów tak zwany custom bet. To nic innego jak indywidualna oferta zakładów, z której każdy może skorzystać – nawet jeśli nie jest typerskim VIP-em.

sts kod promocyjny. 29 PLN bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Ewinner z premią i nie tylko – każdy może to sprawdzić!

Przede wszystkim to postawienia własnego zakładu wymagane jest darmowe konto typerskie. Na stronie Ewinner da się je założyć w kilka chwil, a to wszystko za darmo i legalnie.

Oczywiście, bukmacher nie musi zaakceptować propozycji użytkownika. Zazwyczaj jednak nie ma najmniejszego problemu z wprowadzeniem danego zakładu do oferty.

custombet
custombet ewinner

Ciekawostką może być fakt, że każdy zakład na indywidualne zamówienie jest dostępny też dla pozostałych typerów zarejestrowanych u bukmachera. To znakomita wiadomość!

Czy muszę mieć konto w Ewinner, by obstawiać na własnych zasadach? Tak! Czy na ten moment jest dostępny jakiś specjalnie przygotowany przez Ewinner kod promocyjny? Nie, ale prawdopodobnie wkrótce się to zmieni, a my na pewno damy wam znać!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCombi Crush, czyli 50 złotych od Betclic na Ligę Mistrzów!
Następny artykułBonus 50 PLN od Betclic Polska. Jak zgarnąć kasę za obstawianie tenisa?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)