Każdy z nas potrafi mieć niekiedy przeczucie, które go nie opuszcza. Zdarza się też, że jakiś zakład nie jest u bukmachera dostępny. Na szczęście, na ten moment to już żaden problem!

Jak zaproponować bukmacherowi zakład i go postawić?
Jak zaproponować bukmacherowi zakład i go postawić?

Jak postawić własny zakład u bukmachera? Ewinner daje taką opcję!

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak zagrać u bukmachera własny zakład. A okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne, jak niektórym mogłoby się wydawać.

Firma bukmacherska Ewinner jako pierwsza w naszym kraju przygotowała dla typerów tak zwany custom bet. To nic innego jak indywidualna oferta zakładów, z której każdy może skorzystać – nawet jeśli nie jest typerskim VIP-em.

sts kod promocyjny. 29 PLN bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Ewinner z premią i nie tylko – każdy może to sprawdzić!

Przede wszystkim to postawienia własnego zakładu wymagane jest darmowe konto typerskie. Na stronie Ewinner da się je założyć w kilka chwil, a to wszystko za darmo i legalnie.

Oczywiście, bukmacher nie musi zaakceptować propozycji użytkownika. Zazwyczaj jednak nie ma najmniejszego problemu z wprowadzeniem danego zakładu do oferty.

custombet
custombet ewinner

Ciekawostką może być fakt, że każdy zakład na indywidualne zamówienie jest dostępny też dla pozostałych typerów zarejestrowanych u bukmachera. To znakomita wiadomość!

Czy muszę mieć konto w Ewinner, by obstawiać na własnych zasadach? Tak! Czy na ten moment jest dostępny jakiś specjalnie przygotowany przez Ewinner kod promocyjny? Nie, ale prawdopodobnie wkrótce się to zmieni, a my na pewno damy wam znać!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.