Polska Ekstraklasa nie należy do najłatwiejszych lig do obstawiania. Jak skutecznie stawiać zakłady na te rozgrywki? Podpowiadamy i informujemy o tym, co najważniejsze!

Jak skutecznie obstawiać Ekstraklasę?
Jak skutecznie obstawiać Ekstraklasę?

Jeżeli kiedykolwiek próbowaliście obstawiać mecze w polskiej lidze, na pewno wiecie, że potrafią w niej dziać się prawdziwe cuda. Czasem outsider potrafi na wyjeździe wygrać z liderem, natomiast pretendent do mistrzostwa w kilku pierwszych kolejkach nie potrafi zdobyć 10 goli.

Obstawianie Ekstraklasy to niełatwa sztuka, ale też okazja do zarobienia niezłych pieniędzy. Trzeba przyznać, że kursy na mecze z Polski są naprawdę atrakcyjne, a wszystko dlatego, iż trudno przewidzieć rezultaty poszczególnych pojedynków.

Czy za konto u bukmachera trzeba płacić?

Co robić, by dobrze obstawiać mecze Ekstraklasy? Po pierwsze – zawsze musimy patrzeć na aktualną formę konkretnych drużyn oraz czytać, co dzieje się wokół niej. Zwolniony trener, kłótnia z kibicami, a może niewinnie wyglądająca bójka na treningu? To wszystko może mieć na polskim podwórku bardzo duże znaczenie.

Chociaż oficjalnie ustawione mecze nie istnieją, na pewno wszyscy typerzy zdają sobie sprawę, że nie do końca jest to prawda. Każdy, kto poważnie zajmuje się grą u bukmachera na mecze Ekstraklasy doskonale wie, że trzeba zwracać uwagę na historię meczów pomiędzy dwoma konkretnymi drużynami.

„Oddawanie” punktów w trudnej sytuacji w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu? Cóż, może teraz będzie okazja do rewanżu? Wszelkie ewentualności warto brać pod uwagę.

Nie bez znaczenia bywają też zgody pomiędzy kibicami, chociaż w obecnych czasach podziały punktów nie są już tak często praktykowane jak kiedyś. Mimo wszystko, zawsze warto brać pod uwagę, iż mogą się takie rzeczy zdarzyć. I właśnie, między innymi, dlatego nie wszyscy decydują się na to, by typować Ekstraklasę czy niższe klasy rozgrywkowe w naszym kraju. 😉

Obstawianie nawet najniższych lig w Polsce – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Ekstraklasę w LvBET!
Następny artykułSkąd brać najlepsze typy bukmacherskie?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)