Star-Typ Sport SP. z o. o. w skrócie STS jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Spółka (z siedzibą w Katowicach) powstała w 1997 roku, a została zarejestrowana już 19 listopada 2009 roku, kiedy to otrzymała zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności od Ministerstwa Finansów. Bukmacher jest absolutnym liderem w polskim świecie bukmacherki. Jakie są opinie na jego temat?

Hegemon polskiej bukmacherki. Opinie o STS online
Hegemon polskiej bukmacherki. Opinie o STS online

Udział firmy w rynku ocenia się mniej więcej na 47%, co stanowi prawie połowę całego sektora zakładów bukmacherskich. W ciągu każdego roku za pośrednictwem STS-u zawiera się aż kilkadziesiąt milionów kuponów. Co więcej, przybliżoną liczbę stałych klientów ocenia się na około 200 tysięcy, co czyni z użytkowników zakładu najbardziej liczną grupę, związaną bezpośrednio z jedną firmą.

STS prowadzi działalność również poza granicami Polski. Zakłady firmy bukmacherskiej można spotkać także w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Norwegii i wielu innych krajach. W tym roku została otwarta trzecia, ale pierwsza poza granicami Polski siedziba spółki, którą ulokowana na Malcie. Jest to kolejny dowód na ekspansywną politykę firmy. Zatem co przyciąga do STS-u tak liczne rzesze klientów?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Reklama kluczem do sukcesu 

STS podobnie, jak światowe marki bukmacherskie bardzo poważnie zajął się reklamą własnej działalności. Wzorce czerpie się od najlepszych, a zatem spółka z siedzibą w Katowicach postanowiła zaangażować się w sportowe życie drużyn piłkarskich. W ten oto sposób w 2017 roku zakład bukmacherski został głównym sponsorem Jagiellonii Białystok. Rok później spółka stała się także Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Co więcej, nie były to ostatnie ruchy STS-u w celu budowy dobrze rozpoznawalnej, ale także pozytywnie odbieranej i ocenianej marki. Zakład bukmacherski aktualnie współpracuje również z Cracovią Kraków, Pogonią Szczecin oraz Zagłębiem Lubin. Bukmacher nie ogranicza się tylko i wyłącznie do sponsoringu w futbolu.

STS podpisał w tym roku umowę, na której mocy został oficjalnym partnerem, a także oficjalnym bukmacherem siatkarskiej Plus Ligi. W ten oto sposób zagwarantował sobie, że jego logo będzie widoczne podczas wszystkich spotkań ligowych rozgrywek przez 4 następne sezonu, czyli do 2023 roku. Krok w stronę pojawienia się w polskiej siatkówce jest genialnym ruchem bukmachera, biorąc pod uwagę, że Plus Liga obok włoskiej Serie A1 jest najlepszą ligą na świecie. Co więcej, siatkówka w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem społeczeństwa i niemal na każdy ligowy mecz sprowadza tysiące kibiców na trybuny polskich hal, które również są jednymi z najładniejszych na świecie. 

Nieoczywista współpraca 

STS w ostatnim czasie intensywnie zainteresował się rozwojem, coraz bardziej popularnych e-sportów. W tym roku bukmacher stał się oficjalnym sponsorem końcowej fazy drabinki turniejowej meczów CS:GO, które były częścią ESL Mistrzostw Polski, czyli jednych z najbardziej prestiżowych rozgrywek w kraju. Co więcej nie był to pierwszy rodzaj współpracy z tego rodzaju dyscypliną sportową. STS już po raz kolejny wspomógł organizację finałów ESL.

Zasługą spółki było również to, że sympatycy Counter-Strike’a mogli śledzić na żywo polską transmisję tegorocznych zawodów Charleroi Esport. W ubiegłym roku bukmacher również był sponsorem FACEIT Major London. Rozszerzenie swojej działalności sponsorskiej na e-sport jest świetnym posunięciem władz STS-u, gdyż poprawia wizerunek firmy, zapewnia jej pozytywne opinie, a przede wszystkim pomaga tej dyscyplinie sportowej w dalszym rozwoju. 

Znakomitą opcją jest także STS Betgames – legalne kasyno dla wszystkich typerów chcących obstawiać poker oraz inne tego typu gry!

Sportowe osobistości 

Oprócz reklamowania się pośród klubów piłkarskich, siatkarskich, czy rozgrywek e-sportowych STS współdziała także z genialnymi sportowcami, którzy już zakończyli swoje kariery. Do grona takich osób należy wyśmienity napastnik Reprezentacji Polski oraz legenda Lecha Poznań w jednej osobie, Piotr Reiss. Z całą pewnością przyczynił się to do pozytywnego odbierania tego zakładu bukmacherskiego w Wielkopolsce.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

W ostatnim czasie STS odpalił prawdziwą bombę transferową. Do grona ambasadorów spółki dołączył były duński bramkarz Peter Schmeichel. Legendarny goalkeeper zdobył wraz z drużyną narodową jedyne, historyczne mistrzostwo europy w 1992 roku. Piłkarz z polskimi korzeniami odnosił sukcesy w Danii, Anglii i Portugalii, gdzie wielokrotnie sięgał po krajowe puchary. Nawiązanie współpracy z żywą legendą futbolu z pewnością przyczynia się do rozwoju STS-u poza granicami Polski. 

Świetna oferta kluczem do sukcesu STS-u

Głównym powodem, który pomógł wypracować STS-owi dobrą markę jest genialna oferta. Bukmacher oferuje swoim użytkownikom bardzo dobre kursy, aplikację mobilną z wydarzeniami na żywo, transmisje widowisk sportowych całkowicie za darmo, możliwość rejestracji bez weryfikacji (konto tymczasowe) oraz szybką realizację wpłat i wypłat w kilka minut. Co więcej STS może się pochwalić częstymi ofertami promocyjnymi dla swoich graczy.

Na uwagę zasługuje także bonus powitalny dla nowych użytkowników zakładu. W skład oferty startowej wchodzi m.in. zakład bez ryzyka, freebet, bonus od depozytu oraz kwota 20 zł przyznawana za pozytywną weryfikację w Typomanii. Świetna realizacja potrzeb swoich klientów sprawiła, że STS jest jednym z, jak nie najlepszym zakładem bukmacherskim na polskim rynku.

Aby odebrać STS bonus bez depozytu w STS, należy dokonać rejestracji konta na www.STS.pl ze specjalnym kodem promocyjnym BETONLINE. Zobacz VIDEO jak to dokładnie wygląda:

Na pozytywne na temat STS opinie składa się nieustanny rozwój firmy, wedle wskazówek użytkownikom, współpraca z polskimi zespołami i całymi ligami, a także z ambasadorami firmy, którzy dbają o dobry wizerunek STS-u. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Betgames. Co to jest? Jak grać w legalne karty online?
Następny artykułFreebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Jakie bonusy oferują bukmacherzy?
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)