Od wtorku 4 grudnia do czwartku 6 grudnia rozgrywane będą mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Rozgrywki te uważane są za jedne z najbardziej nieprzewidywalnych, ale dzięki ofercie specjalnej bukmachera forBET zyskamy prawo do jednej pomyłki!

forBET tnie ryzyko na Puchar Polski!
forBET tnie ryzyko na Puchar Polski!

Wtorkowa promocja legalnego bukmachera jest oczywiście kolejną odsłoną akcji świątecznej marki forBET, która przybrała formą świetnie nam znanego z lat poprzednich kalendarza adwentowego!

Do skorzystania z niej uprawnieni są wszyscy klienci opisywanego bukmachera, ale trzeba pamiętać, że oferta specjalna na Puchar Polski będzie dostępna tylko w dniu 4 grudnia do godziny 23:59!  Jutro czeka nas coś zupełnie nowego i tak codziennie aż do 24 grudnia włącznie.

Zastanawiasz się jak skorzystać z dzisiejszej okazji? To naprawdę proste. Trzeba spełnić tylko kilka warunków. W skrócie wygląda to tak, że do akcji kwalifikują się kupony postawione DOKŁADNIE za 59 PLN i składające się z pięciu zdarzeń pochodzących z oferty WYŁĄCZNIE na 1/8 finału PP.

Coś jeszcze? Musisz pamiętać, że każdy z typów powinien mieć kurs minimalny 1,20 a kurs łączny całego zakładu nie może być mniejszy niż 2,50. Ponadto do udziału w promocji nie kwalifikują się kupony z zakładami typu „draw no bet” i „drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu”.

W razie gdy taki zakład okaże się nietrafiony ze względu na jeden błąd, forBET zwróci nam równowartość stawki w postaci bonusu, który przed wypłatą trzeba będzie obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00. Będziemy mieli na to 30 dni.

Zainteresowała Cię opisywana akcja, ale nie masz jeszcze konta w opisywanej firmie bukmacherskiej? Nic straconego. Jego założenie zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkowicie bezpłatne!

Mało tego! Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET przygotował świąteczną akcję!
Następny artykułTylko dziś darmowy zakład w Etoto!