Tylko do godziny 12:00 w południe każdego dnia aż do końca stycznia możesz zgarnąć ekstra premię od bukmachera forBET! Zainteresowany?

forBET powiększa wygrane o poranku!
forBET powiększa wygrane o poranku!

W ramach akcji specjalnej opisywanej marki, gracze mogą liczyć na wygrane większe aż o 14% i to na każdym zwycięskim kuponie, który spełnia warunki promocji.

Jakie to warunki? Tym podstawowym jest postawienie kuponu pomiędzy godziną 6:00 rano a 12:00 w południe. Bez tego się nie obejdzie. Poza tym zakład kwalifikujący się do premii:

  • musi zawierać zdarzenie specjalnie o kursie 1,14 „Wygrywaj więcej 14%”
  • musi składać się z przynajmniej czterech zdarzeń
  • nie może zawierać zakładów na Sporty Wirtualne
  • nie może zostać postawiony za środki bonusowe

Z grubsza to tyle. Warto, żebyś jeszcze wiedział, że akcja ta jest skierowana również do graczy, którzy preferują zakłady live, a nie tylko do typerów, którzy korzystają z oferty przedmeczowej.

Ponadto jest zupełnie obojętne, czy obstawiasz za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej forBET, czy przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej tej marki.

Pobierzesz ją zupełnie za darmo. Również bezpłatnie otworzysz swoje konto w forBET, jeśli jeszcze go nie posiadasz. Zrobisz to online, w zaledwie parę chwil.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego istnieje możliwość skorzystania z ekskluzywnego kodu bonusowego. Jego treść to: >>> BETONLINE <<<.

Tu założszysz darmowe konto bukmacherskie – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja last minute na konkurs skoków narciarskich w Innsbrucku!
Następny artykuł20 PLN w Fortunie na Australian Open 2019!