Pora na kolejny weekend z polskim boksem! Etoto z okazji imprezy MB Boxing Night przygotowało specjalny cashback do 100 PLN. Przeczytaj, w jaki sposób skorzystać z tej promocji!

Etoto Szybki Strzał. 100 PLN na MB Boxing Night!
Etoto Szybki Strzał. 100 PLN na MB Boxing Night!

Bukmacher Etoto. Bonus na boks

Masz już konto w Etoto? W takim razie pierwszy krok za tobą! Teraz pozostaje ci jedynie postawić kupon z typem na MB Boxing Night!

Twój zakład musi być zagrany za co najmniej 50 PLN. Pamiętaj też, by spełnić wszystkie warunki podane w regulaminie. Poniżej prezentujemy wam „ściągawkę” z najważniejszymi informacjami:

  • Tylko zakłady pojedyncze i wielokrotne,
  • Typy na MB Boxing Night,
  • Minimalna stawka zakładu: 50 zł,
  • Minimalny kurs zakładu: 1.02,
  • Minimalny kurs każdego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.02.
fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Cashback Etoto bukmacher

Każdy z graczy w ramach promocji może otrzymać tylko jeden bonus. Wszystkie dodatkowe środki przyznawane są automatycznie. Typer musi jedynie zatwierdzić cashback.

Po tym, jak na twoim ekranie pojawi się informacja o otrzymaniu zwrotu, w ciągu 20 minut powinieneś otrzymać obiecane pieniądze na obstawianie w Etoto!

Opisywana promocja jest ważna do dnia 7 kwietnia. Trzeba się do niej zapisać, by możliwe było odebranie zwrotu!

Kwota cashbacku nie może wynieść więcej niż 100 PLN. Kupony nie łączą się, co oznacza, że bierze się pod uwagę pierwszy zakład spełniający warunki regulaminu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALbet z freebetem na mecz Austria – Polska!
Następny artykułObstawianie FAME MMA 4. Zakłady przez internet
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)