Bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN dostępny jest przez cały miesiąc dla każdego, kto założy konto u legalnego bukmachera Etoto!

Etoto i bonus bez depozytu dla każdego!
Etoto i bonus bez depozytu dla każdego!

Etoto bonus 20 PLN za darmo

Firma bukmacherska Etoto wraz z początkiem lutego 2019 wystartowała z nową kampanią promocyjną, której głównym elementem jest odświeżona wersja tradycyjnego bonusu powitalnego.

Dzięki najnowszej promocji każdy nowo zarejestrowany gracz może aż dwukrotnie odebrać 20 PLN w formie freebetu. Pierwszy raz bez depozytu, natomiast drugi – po dokonaniu wpłaty wynoszącej co najmniej 40 PLN.

Oferta od Etoto to nie tylko bonusy bez depozytu, ale także doładowania wpłat na konto bukmacherskie. W ramach debiutanckiego przelewu możemy zgarnąć 200% do 100 PLN, natomiast w przypadku drugiego – aż 100% do 900 PLN!

Promocje bukmacherskie dla nowych graczy

Ostatnio polscy typerzy mogli odebrać 20 PLN za rejestrację w Forbet. Mimo że oferta jest obecnie nieaktywna, zapadła graczom w pamięć jako ciesząca się naprawdę ogromnym zainteresowaniem! Czy podobnie będzie w przypadku premii Etoto? O tym przekonamy się za niespełna miesiąc!

Jeżeli posiadasz już kotno w Etoto, nie możesz odebrać lutowych bonusów na start, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, byś wykorzystał bonus powitalny Totolotek. W nim także przewidziano premię bez wpłaty, a dodatkowo doładowanie depozytu aż do 1000 PLN!

Uwaga! Bonus bez depozytu Etoto dostępny jest jedynie do końca lutego 2019 roku. Tylko do tego dnia można założyć konto uprawniające do 20 PLN bez wpłaty i pozostałych profitów opisywanych w tym newsie!

Chcesz być na bieżąco z polską branżą bukmacherską? U nas zawsze znajdziesz najnowsze informacje o promocjach i bonusach!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher i legalne mecze za darmo
Następny artykułWeekend bez marży u bukmachera Forbet!
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)