Nie da się ukryć, że coraz więcej osób ma ochotę obstawiać zakłady na żywo, jednakże ten fenomen jest głównie niezrozumiały w gronie graczy zakładów online – dlaczego więc ten rodzaj zakładów bukmacherskich stał się ostatnio tak bardzo popularny?

Dlaczego zakłady na żywo są coraz bardziej popularne? Poradnik bukmacherski 2021

Większe wygrane?

Wielu ekspertów uważa, że łatwiej w ten sposób jest wygrać pieniądze u bukmachera. Nie można zaprzeczyć, że ten rodzaj zakładów jest dość nieprzewidywalny, dlatego też bukmacherzy bardzo często oferują odpowiednio wyższe kursy na spotkania. Przykładowo, może nieprzewidzianą sytuacją może być czerwona kartka, rzut karny itp. W takim przypadku cała poprzednia analiza spotkania idzie do kosza i trzeba ponownie myśleć nad tym, jakie szanse posiadają obie drużyny na wygraną.

Dlaczego zakłady na żywo są tak nieprzewidywalne?

To bardzo proste, bo może się zdarzyć tak, że szanse na zwycięstwo gospodarza oceniane są na równi z jego konkurencją. Niektórzy gracze mogą nawet dojść do wniosku (co jest bardzo logiczne, bez oglądania meczu), że potencjał obu drużyn jest bardzo podobny, a wyniki mogą być w rzeczywistości z rzędu tych remisowych. Dlatego jeśli możesz nie tylko grać na żywo, ale także oglądać zdarzenie, które obstawiasz, to zdecydowanie łatwiej będzie przewidzieć ostateczny wynik danego spotkania.

Co jest istotne w obstawianiu zakładów na żywo?

Upewnij się, że możesz łatwiej zebrać wszystkie niezbędne informacje, jeśli obstawiasz tylko jeden sport. Analiza bukmacherska jest szczególnie ważna, jeśli mowa o zakładach na żywo. Pamiętaj jednak o tym, że czasami nie wszystko idzie zgodne z twoimi oczekiwaniami. Jednakże bez dogłębnej analizy potencjału konkretnego klubu czy zawodnika trudno będzie (w dłuższej perspektywie) osiągać regularne zwycięstwa. Mając dużą wiedzę na temat danego sportu i wydarzenia bez problemu podejmiesz później właściwą decyzję.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Ustal plan na grę

Warto opracować strategię swoją strategię gry, zanim w ogóle zaczniesz obstawiać. Masz zamiar obstawiać zakłady sportowe – czy tylko mecze na żywo? Rozplanuj to tak, abyś nie musiał zbyt długo siedzieć przed komputerem, bo nie wpłynie to dobrze na twoją koncentrację. Zaplanuj na przykład sesję trwającą do maksymalnie kilkudziesięciu minut. Warto również ustalić limit, ile na co wydasz, ponieważ legalni bukmacherzy liczą tylko na to, abyś obstawiał zakłady raz za razem. Najlepiej jeśli to będzie ustalona wcześniej suma – na przykład 100zł na miesiąc, po której wyczerpaniu czekasz do następnego miesiąca, aby obstawiać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy obstawianie zakładów na żywo to dobry pomysł?

Otóż to zależy wyłącznie od ciebie, ponieważ w większości zakłady na żywo z sukcesem obstawiają ludzie ze sporym doświadczeniem, oraz żelaznymi nerwami. Wtedy też może wydarzyć się wszystko, więc szybkość twojej reakcji również jest tu bardzo ważna.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzym kierować się przy wyborze konsoli?
Następny artykułObstawianie zakładów u bukmacherów – co możesz typować online?