Zaczynasz swoją przygodę z zakładami sportowymi i zastanawiasz się czy za otwarcie i prowadzenie konta u legalnego bukmachera trzeba płacić? W tym tekście rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Czy za konto u bukmachera trzeba płacić?
Czy za konto u bukmachera trzeba płacić?

Zanim zdecydujemy się otworzyć swoje konto w firmie bukmacherskiej musimy pamiętać, że w Polsce marki oferujące zakłady wzajemne mogą działać tylko i wyłącznie na podstawie licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów.  Tylko obstawianie u legalnych bukmacherów nie grozi nam dotkliwymi konsekwencjami prawnymi.

Odpowiadając na tytułowe pytanie, wszystkie firmy działające na polskim rynku bukmacherskim oferują swoim graczom darmowe konta internetowe na swoich oficjalnych portalach!

Konta u bukmacherów, co warto podkreślić, są darmowe przez cały okres użytkowania. Nie musisz płacić za nie ani na etapie rejestracji, ani później za jego użytkowanie czy też zamknięcie, jeśli uznasz, że już go nie potrzebujesz, bo przestały Cię kręcić zakłady sportowe.

Jeśli trafisz na stronę, gdzie bukmacher żąda od Ciebie opłaty za otworzenie konta lub jego późniejsze użytkowanie, to bądź ostrożny. To może być próba oszustwa lub po prostu jedna z najgorszych ofert na rynku, które warto po prostu omijać.

Zakładając konto u legalnego bukmachera nie tylko nie musisz płacić, ale możesz wręcz liczyć na wiele korzyści płynących z bogatych ofert powitalnych, które mają przyciągać nowych graczy. Gdzieniegdzie możesz skorzystać też ze ze specjalnych kodów promocyjnych.

>> Aktualny KOD PROMOCYJNY Fortuna: BETONLINE <<<

Bukmacherzy, którzy rywalizują pomiędzy sobą o nowych klientów, po prostu nie mogą sobie pozwolić na obciążanie graczy kosztami. Wówczas przegraliby rywalizację już na starcie, więc możesz być spokojny. Rejestracja konta jest u nich zupełnie darmowa.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Fortunie sprawdzisz się bez ryzyka
Następny artykułLvBET przygotował świąteczną akcję!