Aplikacje mobilne ratują nas z wielu codziennych opresji, ale czy są dobrym rozwiązaniem w przypadku zakładów bukmacherskich. Warto sprawdzić, czy obstawianie przez telefon ma sens, a jeśli tak, to dlaczego.

Czy dobrze grać u bukmachera z aplikacją mobilną?
Czy dobrze grać u bukmachera z aplikacją mobilną?

Obstawianie w internecie vs obstawianie w punktach naziemnych

Zakłady bukmacherskie jeszcze nie tak dawno kojarzyły się przede wszystkim z punktami stacjonarnymi, gdzie oferta była ręcznie wypisywana na tablicy, natomiast w trakcie pracy oddziałów następowała przerwa techniczna, podczas której następowała aktualizacja kursów. Kolejnym etapem było obstawianie w internecie – wygodne, szybkie, a przede wszystkim pozwalające na granie bez konieczności wychodzenia z domu.

Wydawać by się mogło, że zakłady bukmacherskie online to szczyt technicznych możliwości, jednak smartfony i tablety udowodniły, że wcale tak nie jest. Owszem, nadal wszystko opiera się na sieci, ale teraz rządzą głównie strony mobilne oraz aplikacje. Pytanie tylko, czy to aby na pewno dobre rozwiązanie?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Granie u bukmachera na telefonie – czy to jest coś dla mnie?

W dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem bukmachera, który będzie działał na telefonie. Jest jednak różnica pomiędzy korzystaniem z przenośnej wersji portalu www, a instalacją i zawieraniem zakładów przez aplikację mobilną. Dzisiaj zajmiemy się tym drugim, bo to obecnie spory trend, o którym pisze się i mówi bardzo wiele.

Aplikacja bukmacherska to narzędzie, które może służyć nie tylko do stawiania kuponów na ulubione drużyny, ale też program z wynikami na żywo, darmowymi transmisjami meczów czy tabelami statystycznymi. Zawieranie zakładów za pomocą apek jest intuicyjne i przekonuje się do niego coraz więcej osób. Dobra wiadomość jest przy tym taka, że pobranie czegoś takiego nic nas nie kosztuje, a wymagany jest w zasadzie tylko smartfon z popularnym systemem jak iOS lub Android.

Czy warto obstawiać mecze w aplikacji mobilnej?

Bukmacher Fortuna aplikacja mobilna
Bukmacher Fortuna aplikacja mobilna

Każdy z nas jest nieco inny – posiada swoje potrzeby, przyzwyczajenia oraz cele bukmacherskie. Mimo wszystko, aplikacja mobilna to pomocne narzędzie i na pewno warto sprawdzić, czy jest to coś dla nas.

Najważniejsze cechy apki bukmacherskiej to:

  • możliwość grania kuponów z dowolnego miejsca
  • oglądanie meczów na telefonie, nawet daleko od domu
  • przeglądanie statystyk bez konieczności wertowania internetu
  • szybki dostęp do historii kuponów
  • opcja pozwalająca na ekspresowe zawarcie zakładu albo wypłatę pieniędzy
  • ekskluzywne promocje
  • powiadomienia o wygranych kuponach – nie trzeba cały czas śledzić wyników na żywo.

Powyższe punkty powinny pomóc wam w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, czy granie u bukmachera na telefonie jest czymś dla was, czy może zupełnie nie. No i jak, podjęliście już decyzję czy jeszcze się wahacie? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS czy Fortuna – który bukmacher lepszy? Porównanie oferty
Następny artykułTony Hawk’s Pro Skater – sentymentalna podróż w czasie
Jestem świadomy, że nie ma osoby na tym świecie, która zawsze by wygrywała. Nie liczę na coś takiego, ale lubię, gdy w każdym miesiącu wychodzę chociażby na drobny plus! Na co dzień pracuję w branży telekomunikacyjnej ;)